بستن

قابل اعتمادترین برند خودرو در جهان کدام اسـت؟

Car-Brands1

براساس تحقیق انجام شده توسط آژانس کانسیومر ریپورتز از بین بیش از ۷۴۰ هزار دارنده خودرو نتایج جالبی در مورد قابل اعتمادترین برند خودرو در جهان بدست آمده است.
Logo-Collage
این آمار به شکل یک نمودار منتشر شده است که نماینگر میزان اعتماد خریداران و دارندگان خودرو به برند است. عدد نمایش داده شده در جلوی هر نام نشانده تعداد مدل خودروهایی است که در این نظرسنجی مورد بررسی قرار گرفته است.

اما همانطور که حدس می‌زدید برندهای ژاپنی صدر جدول را از آن خود کرده‌اند. لکسوس و تویوتا هر دو جایگاه اول و دوم را در اختیار دارند و البته مزدا جایگاه چهارم و سوبارو جایگاه پنجم را از آن خود کرده است.

در کنار برندهای ژاپنی، آئودی توانسته است جایگاه سوم را داشته باشد. در مورد برندهای کره‌ای محبوب داخل کشور نیز باید گفت که برند کیا توانسته مقام ششم و برند هیوندا جایگاه نهم را از آن خود کنند.
CR-Cars-II-Brand-Comparison-Chart-10-15
اما جالب است که برندهای آلمانی در مقامی پایین‌تر از رقبای کره‌ای خود جای گرفته‌اند. بی‌ام‌دبلیو و مرسدس بنز از این دسته هستند.

در انتهای فهرست بدترین وضعیت مربوط به برند ایتالیایی فیات است.

برچسب : برند قابل اعتمادبرند ماشین قابل اعتمادقابل اعتمادترین برند خودروقابل اعتمادترین برند ماشینقابل اعتمادترین ماشینوضعیت برندهای خودرو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
به‌کمک کمپین ایکیا Ikea نقاشی رویایی 10 کودک به عروسک‌های…