بستن
آمار و ارقام

محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام – مرداد ۱۳۹۶

mahnaz afshar

بدون شک اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است (تلگرام را به عنوان اپلیکیشن پیام‌رسان در نظر گرفته‌ایم) و در حال حاضر بیش از ۱۸ میلیون کاربر فعال ایرانی از آن استفاده می‌کنند.

طبق بررسی انجام شده توسط آیمارکتور در مردادماه ۱۳۹۶، مهناز افشار با داشتن بیش از ۶٫۱ میلیون دنبال‌کننده، محبوب‌ترین سلبیریتی ایرانی در اینستاگرام است.

این آمار براساس میزان فالوورهای هنرمندان و خوانندگان یا به اصطلاح سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام ایجاد شده است. طبق آمار این فهرست، رتبه دوم و سوم به بهنوش بختیاری و رامبد جوان با بیش‌از ۵٫۸ میلیون فالوور در اینستاگرام تعلق می‌گیرد.

الناز شاکردوست با ۵٫۷ میلیون فالوور در بین محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. ترانه علیدوستی نیز جایگاه پنجم این فهرست را با ۵٫۱ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام از آن خود کرده است.

راهنمای نمودار: اعداد را در هزار ضرب کنید.


این فهرست بر اساس محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام تهیه شده است که بیش‌از یک میلیون فالوور دارند.

فهرست محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام به شکل ماهیانه از سوی آیمارکتور بروز خواهد شد. چنانچه نظر یا پیشنهادی در مورد فهرست تولید شده دارید با ما در میان بگذارید.

اگر فردی از این فهرست جا مانده است خوشحال می‌شویم تا با ما در میان بگذارید.
این فهرست بروز می‌شود.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
بررسی برترین وب‌سایت‌های ایران بر اساس رتبه‌بندی الکسا از این پس به صورت دوره‌ای در
شبکه‌های اجتماعی Social Networks به قدری در دنیا فراگیر شده‌اند که اکنون یکی از اجزای
در این مقاله می‌خواهیم به روزترین آمار محبوب‌ترین سلبریتی‌های ایران در اینستاگرام بر اساس تعداد
برچسب : افراد محبوب در اینستاگرامافراد معروف در اینستاگرامبهنوش بختیاری اینستاگرامرامبد جوان اینستاگرامسلبریتی‌های محبوبکاربران فعال اینستاگراممحبوب‌ترین سلبریتی‌های ایرانیمهناز افشار در اینستاگرامهنرمندان ایرانی در اینستاگرامهنرمندان در اینستاگرام
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پروکتر اند گمبل Procter & Gamble معروف به P&G صاحب…