بستن

مسئولیت اجتماعی شرکتی پاناسونیک در حوزه درختکاری Panasonic

Panasonic Treeplanting (1)

مسئولیت اجتماعی شرکتی یا CSR از جمله تعهدات شرکت‌ها و برندهای مطرح در جهان است که در قالب ایزو ۲۶۰۰۰ نیز عنوان می‌شود. مسئولیت اجتماعی شرکتی سبب می‌شود تا شرکت‌های بزرگ در کنار خدمات و محصولاتی که دارند در حفظ استانداردهای محیط کار، جامعه و محیط زیست خدماتی عام‌المنفعه را ارائه دهند.

پاناسونیک Panasonic از جمله شرکت‌هایی است که در حوزه مسئولیت اجتماعی شرکتی بسیار فعال بوده و عمده فعالیت‌های این شرکت نیز در بخش حفاظت از محیط زیست است. شرکت پاناسونیک حتی در تولید محصولات این برند نیز با تحقیقات و نوآوری‌های بسیار، توانسته است محصولاتی با کمترین مصرف انرژی، تا حدامکان قابل‌بازیافت و برگشت به طبیعت تولید کند.

Panasonic Treeplanting (6)
Panasonic Treeplanting (10)

پاناسونیک همچنین به هنگام تولید باتری‌های قابل شارژ انلوپ eneloop ، برای کاهش مصرف انرژی، برای شارژ اولیه این باتری‌ها از انرژی خورشیدی استفاده می‌کند و همچنین با قراردهی سنسور هوشمند سازگار با محیط زیست با نام Econavi در لوازمی همچون یخچال، ماشین لباسشویی و کولرهای گازی (اسپلیت) توانسته نقش بسزایی در کاهش مصرف انرژی داشته و محصولاتی با رده مصرف انرژی A+++ تولید کند.

اما گذشته از این‌ موارد، پاناسوینک در راستای شعار « زندگی بهتر دنیای بهتر A Better Life, A Better World » هر ساله تعداد زیادی درخت در مراتع کشورهای مختلف جهت احیای جنگل‌ها می‌کارد.
Panasonic-econavi1

درباره سنسور هوشمند سازگار با محیط زیست Econavi

<Panasonic Treeplanting (2)
پاناسونیک تحت پروژ‌ه‌ایی با عنوان «‌ به طبیعت برگردانیم Give Back t Nature » در طی ۹ سال توانسته بیش از ۳٫۳ میلیون درخت در کشورهای مختلف بکارد و تا حدودی بخش قابل توجهی از جنگل‌هایی که بخاطر مصرف چوب در وسایل منزل استفاده شده است را احیا کند.

شرکت پاناسونیک از سال ۲۰۰۷، درختان متعددی را سراسر جهان مانند چین، تایلند، جمهوری چک، تانزانیا و برزیل کاشته است. همچنین در روز ۱۶ آوریل سال ۲۰۱۵، ۵۲۰ شرکت کننده از شرکت پاناسونیک حدود ۵۳۰۰ درخت در مغولستان کاشته‌اند، بعلاوه اینکه در ۱۸ آوریل سال ۲۰۱۵ هم در ناگاکی نو موری (Nagaka No Mori) ژاپن هم ۵۰۰۰ نهال توسط ۱۵۰ کارمند پاناسونیک به همراه خانوادشان کاشته شد.

برچسب : better life better worldEconavipanasonic CSRآژند سرویسایزو 26000باتری‌ها قابل شارژ انلوپ eneloopپاناسونیکزندگی بهتر.دنیای بهترسنسور هوشمند سازگار با محیط زیستمسئولیت اجتماعیمسئولیت اجتماعی شرکتیمصرف انرژی A
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
ال‌جی LG در حوزه گوشی‌های موبایل آنچنان موفق نبود تا…