بستن

مهمان طهران ، کمپین نوروزی شهرداری تهران

mihman-tehran-imarketor

معمولاً عیدها و تعطیلات سال نو در دنیا فرصت مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌هاست که با کمپین‌های مختلف با مشتریان و مخاطبین خود ارتباط برقرار کنند.
در ایران نیز این امر تا حدودی با برگزاری کمپین‌های تخفیفات نوروزی و در بسیاری از موارد با تبریک و شادباش از طریق تبلیغات رسانه‌ای و تبلیغات محیطی انجام می‌گردد ولی کمتر دیده شده است که برنامه‌ریزی برای این کمپین‌ها بصورت مشارکتی باشد.
عمدتاً با تعطیلات عید نوروز در ایران، شرکت‌ها نیز کاملاً تعطیل می‌شوند و تنها از سرِ وظیفه برخی از تبلیغاتِ خود را حفظ می‌کنند و حتی برخی سازمان‌ها نیز با توجه به کم مخاطب شدنِ رسانه‌ها، تبلیغات خود را به حالت تعلیق در‌می‌آوردند.

نوروز امسال شهرداری تهران در یک کمپین با هدف مشارکت با شهروندان و از طرفی بازاریابی غیرمستقیم، اقدام به برگزاری یک جشنواره عکاسی و فیلمبرداری کرده است.
در این کمپین شهرداری مخاطبین را تشویق به ثبت عکس و فیلم از مکان‌های تفریحی و فرهنگی با حال‌و‌هوای نوروزی کرده است. شهرداری در این جشنواره با عنوان «میهمان طهران» با مشارکت شهروندان، بسیار هوشمندانه و غیرمستقیم توانمندی، کارآمدی و خدمت‌گزاری شهرداری را به مخاطبین معرفی می‌کند.
mihman-tehran
شهرداری کمپین مهمان طهران را با همکاری شبکه‌های اجتماعی ایرانی آپارات و لنزور با هشتگ #MTFest93 از ۲۷ اسفندماه ۹۲ لغایت ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ برگزار می‌کند که در آخر در دو بخشِ داوری مردمی و هیئات داوران به برگزیدگان جایزه اهدا می‌کند.
mehman-tehran

تیزر معرفی جشنواه فیلم و عکس مهمان طهران

برچسب : بازاریابی غیرمستقیمجشنواره مهمان طهرانجشنواره میهمان طهرانشهرداری تهرانمسابقه عکاسیمسابقه فیلمبرداریمسابقه مهمانی تهرانمسابقه میهمانی تهرانمسابقه نوروزی شهرداریمهمان طهرانمیهمان تهرانمیهمان طهران

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در نوروز 1393 اولین گروه مسافران ورودی…