بستن

نسکافه Nescafé لوگوی خود را بروز می‌کند

nescafe-logo-new

در سال ۱۹۳۸ میلادی برند نسکافه توسط نستله در سوئیس وارد بازار شد. برند نسکافه یکی از مهمترین و توزیع‌شده‌ترین برندهای قهوۀ فوری در دنیاست که در بیش از ۱۸۰ کشور به فروش می‌رسد.
nescafe-logo-new
در شرایطی که بازارهای جهانی نسبت به قهوۀ فوری بازخورد خوبی نشان نداده و با وجود رقبای محبوبی همچون استارباکس و مندوزا، نسکافه کمپین جدیدی به نام ” It all starts with a Nescafé ” را راه‌اندازی کرده است.
در این کمپین نسکافه بعد از ۷۶ سال تصمیم گرفت تا هویت برند خود را جوان‌تر و البته شاداب‌تر کند.

ارتباط بین المان‌های بکار رفته در لوگوی جدید نسکافه
nescafe_logo_construction
برای برندی که در هر ثانیه ۵۵۰۰ فنجان قهوه از آن نوشیده می‌شود، استفاده از استراتژی یکپارچه در طراحی بسته‌بندی، دیجیتال مارکتینگ و ارتباطات مداوم و موثر با مشتری، از نکات کلیدی در موفقیت‌های این برند پیشرو در بازار قهوه فوری است.
nescafe_mug
تمرکز بر سادگی در بازطراحی لوگو با به کار بردن یک فونت نرم‌تر در لوگو تایپ آن و استفاده از شکل دستۀ ماگ در نشان لوگو از مهمترین ویژگی‌ها در لوگوی جدید نسکافه است.
nescafe_fb_covers
nescafe_fb_yinyang
نمونه‌ای از بسته‌بندی جدید محصولات نسکافه
nescafe_packaging

برچسب : Nescaféبرند جدید نسکافهلوگوی جدیدلوگوی جدید نسکافهنستلهنسکافه
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
پپسی Pepsi برای تبلیغ محصول رژیمی خود Pepsi Max یک…