بستن

هشدار و پیشگیری سرطان پوست بر اثر نور آفتاب

هشدار و پیشگیری  سرطان پوست  بر اثر نور آفتاب

مردم استرالیا به دلیل منطقه جغرافیایی که کشورشان در آن واقع شده‌است، مستعد ابتلا به سرطان پوست هستند.
یک آژانس تبلیغاتی معروف فرانسوی به نام JCDecaux در همین راستا اقدام به اطلاع‌رسانی در مورد پیشگیری از سرطان پوست بر اثر نور آفتاب کرده است. کمپین خلاقانه این موسسه به‌صورت پارتیزانی و با یک ایده سرگرم‌کننده اجرا شده است.
Pretty Shady 12
Pretty-Shady-1-004
مسلماً اعلام یک هشدار و آن‌هم در مورد سرطان پوست بسیار سخت و ترسناک است اما آژانس تبلیغاتی JCDecaux پیشگیری سرطان پوست را با استفاده از کرم ضدآفتاب بسیار موثر می‌داند و کمپین پارتیزانی خود را با اهدای کرم ضدآفتاب از طریق یک بازی سرگرم‌کننده مانند چنگک هدیه‌یاب Sunscreen Claw Machine در سایه ایستگاه‌های اتوبوس به اجرا درآورده است.
Pretty Shady 14

Pretty Shady 11_2
بررسی کمپین پارتیزانی فوق و مشاهده ویدئو کاملاً گویای این است که پیام بسیار شفاف و عمیق به مخاطب انتقال داده می‌شود و همچنین با یک خاطره سرگرم‌کننده و هدیه کوچک به سادگی وایرال می‌شود.

ویدئوی مربوط به این کمپین پارتیزانی را ببینید:

برچسب : Sunscreen Claw Machineآژانس JCDecauxآژانس بازاریابیآژانس تبلیغاتیاثر نور آفتاببازاریابی خلاقانهبررسی و اخبار بازاریابیسرطان پوستکرم ضد آفتابکمپین پارتیزانیوایرال مارکتینگ
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برند لکسوس در سال 2015 ایده‌ها و کمپین‌های خلاقانه متفاوتی…