اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ در کافه تبلیغات برگزار می‌شود: “خبررسانی در تبلیغات”

زمان مطالعه 2 دقیقه3.7K۰

حوزه بازاریابی و تبلیغات و برندینگ در ایران بسیار کوچک است و افرادی که در آن نیز فعال می‌کنند جامعه کوچکی هستند که می‌توانند با گردهم آمدن و سرگرم شدن فضای بهتری را برای تبلیغات ایران رقم بزنند.

کلوب مارکتینگ هم برای همین منظور بنا شده است. قرار است در کلوب مارکتینگ فضایی امن و پر انرژی برای همه علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌های بازاریابی و برندینگ و تبلیغات فراهم کند.

این کلوب قرار است به عنوان سازمان مردم نهاد فعالیت کند و هیچگونه کار سیاسی یا تجاری در آن صورت نخواهد گرفت.
برخی از برنامه‌هایی که در کلوب مارکتینگ در نظر داریم عبارت هستند از :
– برگزاری مسابقات ورزشی آنلاین و آفلاین
– برنامه‌های هم‌نشینی، همایش یا نمایشگاه
– اطلاع‌رسانی در مورد دوره‌های آموزشی، استخدام و …
– دریافت تخفیف از صاحبان محصول و خدمات برای اعضا و …
– نتوریکینگ با اصحاب رسانه و مدیران بازاریابی و تبلیغاتی شرکت‌های مختلف و …
– کارت عضویت کلوب و خدمات آن

اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ، چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ با موضوع “خبررسانی در تبلیغات” در کافه تبلیغات واقع در خیابان سمیه برگزار خواهد شد.

به پاس احترام به روز خبرنگار و افرادی که در حوزه تبلیغات، بازاریابی و برندینگ در حال تولید محتوا و خبرسازی و خبررسانی هستند این رویداد با محوریت “خبررسانی در تبلیغات” شکل گرفته است.

اگر شما طراح گرافیک، سناریونویس، فریلنسر، کارگردان، عکاس، فیلم‌بردار، نقاش، مارکتر، فرانت‌اند کار، اکانت، مدیر خلاقیت، استراتژیست، تولیدکننده محتوا یا … هستید و به نوعی در حوزه بازاریابی ، تبلیغات، برندینگ یا دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کنید همین حالا از شما دعوت می‌کنیم تا به این مجموعه بپیوندید و دوستان خود را نیز به آن دعوت کنید.

برای تهیه بلیط و حضور در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ به وب‌سایت ایوند مراجعه کنید.

هم‌نشینی کلوب مارکتینگ به مدت ۲ ساعت از ۱۹ الی ۲۱ برگزار خواهد شد و در مورد موضوعاتی همچون تبلیغات و اثرات رسانه در حوزه تبلیغات صحبت خواهد شد. همینطور مهم‌ترین بخش این هم‌نشینی گپ‌و‌گفت با افراد فعال در حوزه تبلیغات خواهد بود.
همچنین در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با دعوت از اعضا، به اهدا جوایز برندگان مسابقه پیش‌بینی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهیم پرداخت.

پایگاه اطلاع‌رسانی آیمارکتور به همراه ایران‌ادز و علیجاه که از پایه‌گذاران این کلوب هستند در نظر دارند فعالیت‌ها، خدمات و سرویس‌هایی را زیر یک چتر به اعضای کلوب ارائه دهند.

از تمامی شرکت‌های تبلیغاتی، رسانه‌ها و آژانس‌های بازاریابی فعال در این حوزه نیز دعوت می‌شود تا در راستای توسعه کلوب مارکتینگ ایران به جمع ما بپیوندند.
لینک حضور در اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/LpTNO

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند