بستن
بازاریابی

والمارت به سلامتی شما می اندیشد Walmart

walmart-1

براساس آمار منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی نزدیک به ۱٫۶ میلیارد نفر از جمعیت جهان در روز کمتر از ۲۰ دقیقه نرمش یا ورزش انجام می‌دهند. بسیاری از مردم کل روز را روی صندلی می‌نشینند و کمتر تحرک دارند.
این نکته ایده‌ای شد برای بزرگترین فروشگاه خرده‌فروشی دنیا یعنی والمارت Walmart که با آن بتواند نظر مشتریان خود را جلب کند.
walmart-2
چرخ خرید سلامتی یا Healthy Shopping Cart ایده‌ای است که والمارت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای خود از آن بهره برده است.
در این برنامه روی چرخ خرید فروشگاهی یک دستگاه تبلت قرار گرفته که با توجه به سنسورهایی که روی چرخ نصب شده است آمار جالبی را در مورد مشتری در اختیارش قرار می‌دهد:
میزان ضربان قلب، طول مسیر و کالری مصرف‌شده توسط مشتری.

این ایده از سوی مشتریان مثبت ارزیابی شده است، این درحالی است که داستان این کمپین بازاریابی تنها توجه به سلامتی مشتری نیست بلکه والمارت به فکر معرفی محصولات و تخفیفات خود نیز بوده است. روی صفحه نمایش تبلت اطلاعاتی از قبیل معرفی محصولات جدید یا تخفیفات دوره‌ای با توجه به موقعیت مکانی کاربر در فروشگاه ظاهر می‌شود.

walmart-3

ویدئوی مربوط به معرفی کمپین چرخ خرید سلامتی را مشاهده کنید:

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
وقتی بحث تبلیغات مطرح می‌شود یکی از نکته هایی که به ذهن ایده پردازان میاید
در این مطلب به معرفی شاخص اندازه‌گیری کلیدی یا اصطلاحا KPI در حوزه دیجیتال مارکتینگ
امسال با برگزاری جام جهانی فوتبال ، اکثر برندها و شرکت های بزرگ به دنبال
برچسب : ایده خلاقانهبازاریابیبرندینگچرخ خرید سلامتیفروشگاه خرده‌فروشیفروشگاه خرده‌فروشی والمارتفروشگاه والمارتکمپین بازاریابی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
آژندسرویس ارائه دهنده محصولات لوازم شخصی پاناسونیک در ایران، در…