بستن

وایرال مارکتینگ در فرودگاه توسط برند آبجو

if Carlsberg did cases

برند معتبر  آبجو  Carlsberg در کمپینی برای معرفی محصولات جدید خود مسافران هواپیمایی در فرانکفورد آلمان و لندن انگلیس را غافلگیر کرد.

رسانه تبلیغاتی در کمپین کارلزبرگ Carlsberg قسمت انتظار و تحویل چمدان‌ها انتخاب شده بود. 
کارلزبرگ در این مرحله قبل از خروج چمدان‌ها از نوار گردان، بطری‌های Carlsberg را در معرض دید مخاطبین خود قرار داد و با پیام «‌ منو بردار،‌ مال تو هستم » آنها را ترغیب به برداشتن بطری‌های آبجو می‌کرد.

وایرال مارکتینگ در فرودگاه توسط برند آبجو1

این کمپین با تعداد محدود مخاطبین در مرحله اول به تنهایی اتفاق خاصی در بازاریابی نیست، ولی پتانسیل این کمپین در فازی منفعل شد که ایجاد یک وایرال مارکتینگ (Marketing Buzz) در شبکه‌های اجتماعی از قبیل توییتر و فیسبوک کرد.

ویدئوها، پست‌ها (جملات)، هشتگ‌ها و عکس‌های این کمپین به تعدادی زیادی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و جالب اینکه اکثر بازخوردها مثبت ارزیابی شد.

وایرال مارکتینگ در فرودگاه توسط برند آبجو

ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

برچسب : baggage carousebuzz marketingif Carlsberg did casesTake Me I’m Yoursviral marketingآنلاین مارکتینگاخبار و بررسی تبلیغات و بازاریابیباز مارکتینگوایرال مارکتینگ
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

  1. خیلی خوبه که شرکت های داخلی هم به جای هزینه در tv از این نوع تبلیغات استفاده کنن.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
برندینگ چیست و چه نقشی در موفقیت کسب و کار…