بستن

مروری بر وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس – بهمن ۱۳۹۶

online-store-01

پس از دغدغه مشتریان ایرانی بابت اطمینان از خرید آنلاین که در دهه پیش توسط دیجی‌کالا، چاره، البسکو و سایت‌های تخفیف گروهی مرتفع شد، چالش دوم فروش آنلابن محصولات مد و فشن در ایران بود، بطوریکه این موضوع بیشتر به یک نوع عادت و رفتار مشتری مبنی بر پرو کردن و لمس کردن محصول مربوط می‌شود و مختص ایرانیان نیز نیست و در همه جهان این موضوع مشهود بوده است.

در این سری از گزارشات در آیمارکتور با همکاری آژانس مارکتینگ لاوان به بررسی بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران و جهان می‌پردازد.

بدین ترتیب در مقاله « مروری بر وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس » به بررسی سایت‌های بزرگ دنیا از قبیل وب‌سایت آمازون، زاپوس و زالاندو می‌پردازیم تجربه‌های موفقیت آنان را مرور می‌کنیم که چگونه با سه استراتژی اصلی زیر بازار فروش آنلاین مد و فشن را متحول و به نوعی ایجاد کردند:
– بلاگ و تولید محتوا
– پاسخگویی ۲۴ ساعته
– امکان پرو و مرجوع بلند مدت برای کفش و لباس


در ادامه نیز به پیشرو بودن بامیلو در ایجاد بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران می‌پردازیم که این عامل موفقیت موجب شد دیجی‌استایل از درون دیجی‌کالا متولد شود و در همین عرضه رقابت سایت مدیسه را گروه گرامی (دارنده برندهای گلستان، هیوندا، کیا و …) بنیان نهاد.
همچنین خواهیم خواند که چگونه سایت مدانیسا از ترکیه پتانسیل بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران را شناخت و با اضافه کردن پرداخت آنلاین شتابی، مشتریان ایرانی را به خود جذب کرد.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی پوشاک در ایران در دو بخش فضای وب و شبکه‌های اجتماعی در حال رقابت هستند.

در این گزارش وضعیت فروشگاه های اینترتی زیر را بر اساس رتبه الکسا و فعالیت در حوزه دیجیتال مطالعه خواهید کرد:
– آمازون
– زاپوس
– زالاندو
– بامیلو
– دیجی استایل
– مدیسه

جهت دانلود فایل کامل « گزارش وضعیت فروشگاه‌های اینترنتی لباس » در بهمن ۱۳۹۶ روی لینک زیر کلیک کنید:
دانلود گزارش بررسی بازار فروش آنلاین مد و فشن در ایران و جهان

برچسب : Iran online fashion marketآمار فروش اینترنتی لباسسهم بازار فروش لباسفروش اینترنتی لباسفروشگاه آنلاین لباسفروشگاه اینترنتیفروشگاه اینترنتی پوشاکفروشگاه اینترنتی لباسفروشگاه لباسوضعیت فروشگاه های اینترنتی

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در چهارمین دوره گزارش بررسی 20 وب‌سایت برتر ایران همچنان…