ویدئوی تبلیغاتی اپل با حضور راک !

زمان مطالعه < 1 دقیقه5.2K۰

دستیار صوتی محبوب اپل یعنی «سیری» نشان داده است که پتانسیل بالایی در جذب مخاطب داشته و بسیار کاربردی بوده است. ویدئوی تبلیغاتی اپل که به تازگی برای سیری و با حضور هنرپیشه محبوب «راک» یا «دواین جانسون» ساخته و منتشر شده است، نشان دهنده تمرکز بیشتر اپل روی این سرویس است.

این ویدئوی تبلیغاتی اپل که «The Rock x Siri: Dominate the Day» نام دارد، حاصل همکاری بین جانسون و اپل است، اما برخلاف موارد قبلی، این بار با یک پوستر کامل، صحنه پردازی سینمایی و فیلمبرداری حرفه ای روبرو هستیم که قاعدتاً باید هزینه زیادی روی دست این شرکت گذاشته باشد. در اصل می‌توان گفت که این یک ویدئوی تبلیغاتی نیست که بیشتر یک فیلم کوتاه است.

به گفته جانسون، این فیلم یکی از بهترین کارهایش به شمار رفته و انگیزه کافی را در اختیارتان قرار خواهد داد تا با استفاده از این پلتفرم، کارهای روزانه خود را انجام دهید.

اپل قبل از این هم با ستارگان پرطرفداری مانند «تیلور سویفت» برای ساخت کلیپ های کوتاه در اپل موزیک همکاری کرده بود، اما فیلم جدید با حضور راک دنیای تبلیغات و ویدئوهای تبلیغاتی را در جایگاه جدیدی قرار می‌دهد.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2I8VVYV

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند