بستن
بازاریابیتبلیغات

لباس سفید پرسیل و پروموشن فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

persil-banner

شرکت هنکل پاک‌وش ایران تولیدکننده محصولات شوینده پرسیل در جدیدترین تبلیغات محیطی خود دست به ابتکاری نو زده است.
پرسیل در این تبلیغات از طراحی یک ماکت پیراهن سه بعدی سفید در بیلبوردهای خود استفاده کرده است؛ بدین صورت که این ماکت‌ها به گونه‌ایی طراحی شده‌اند که با روشن شدنِ چراغ داخل ماکت، تبدیل به یک پیراهن سفید و براق و البته خیلی تمیز می‌شود.

پرسیل در این پیام تبلیغاتی خود که به نام “آزمایش لکه‌یابی” معرفی شده است، به روشنی به خاصیت سفیدکنندگی پورد شستشوی پرسیل اشاره می‌کند:
سرسخت‌ترین لکه‌ها را از بین می‌برد ، حتی در آب سرد!

persil-3
همچنین پرسیل با برگزاری یک پروموشن فروش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچون هایپراستار، کمپین تبلیغاتی خود را تکمیل کرده است.
در این پروموشن فروش، متصدیان فروش محصولات شوینده در کنار قفسه‌های مربوطه به اطلاع رسانی خریداران می‌پردازند. همچنین مشتریان پس از خرید محصولات پرسیل، در هنگام خروج از فروشگاه یک عدد ظرف نگهداری پودر لباسشویی هدیه می‌گیرند.
persil-2
همانطور که مشاهده کردید، پرسیل با قراردهی بیلبوردها در طول مسیر مشتریان تا فروشگاه به اطلاع رسانی و یادآوری محصول خود پرداخته است و در قدم دوم با متقاعد کردن مشتری برای خرید به ازای هدیه به هدف نهایی یعنی فروش کالا دست یافته است.
persil
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
زمانی که  KFC ناچار شد برخی از شعبه‌های خود در انگلستان و ایرلند را به
فیس بوک Facebook به مناسبت فرا رسیدن هالووین Holloween تصمیم گرفت استوری مخصوص هالووین را به
چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت
برچسب : henkelpersilآزمایش لکه‌یابیپاک وشپرسیلپودر پرسیلتبلیغ پرسیلکمپینکمپین تبلیغاتی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شبکه‌های اجتماعی (Social Network) ساختاری اجتماعی هستند که از گره…