بستن
بازاریابی

پهباد آمازون به زودی در کمتر از ۳۰ دقیقه کالا را تحویل می‌دهد!

۲۰۱۵-۱۱-۳۰_۱۷-۲۱-۳۴

یکی از شایعاتی که چند ماه پیش در مورد فروشگاه اینترنتی آمازون بسیار زیاد منتشر شده بود ساخت پهباد آمازون برای حمل‌ونقل کالا بود که حالا این شایعه به حقیقت تبدیل شده است!

بله، در تیزر تبلیغاتی که به‌تازگی از سوی آمازون منتشر شده است جرمی کلارکسون به‌عنوان سخنگوی آمازون سرویس Amazon Prime Air را معرفی کرده است.
جرمی کلارکسون پس از جدایی از برنامه محبوب تخته گاز به آمازون پیوست و این اولین جضور او در یک برنامه پس‌از خروج از بی‌بی‌سی است.
2015-11-30_17-23-57
آمازون اعلام کرده است از زمان سفارش محصول تا ارسال آن به محل سکونت خریدار، حداکثر ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید. البته در حال حاضر پهباد آمازون می‌تواند بسته‌هایی با وزن ۲٫۲ کیلوگرم را تا فاصله‌های بین ۱۶ تا ۳۲ کیلومتر حمل کند. این دستگاه با سرعت حداکثر ۸۸ کیلومتر در ساعت در ارتفاع ۱۲۲ متری از سطح زمین پرواز می‌کند.

پهباد آمازون Amazon Prime Air با داشتن سنسورهای پیشرفته توانایی شناخت اجسامی را دارد که در آسمان در حال حرکت هستند و از آنها دوری می‌کند.

2015-11-30_17-20-49
واقعیت این است که آمازون علی‌رقم شکست در فروش موبایل‌های هوشمند خود توانسته است همچنان در عرصه فروش به شکل اینترنتی رهبر بازار باقی بماند. حتماً به زودی در آسمان شهرهای مختلف شاهد پهبادهای آمازون خواهیم بود.

ویدئوی معرفی پهباد آمازون که توسط جرمی کلارسون معرفی شده است را مشاهده کنید:

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فروشگاه اینترنتی آمازون با هدف فروش کتاب به شکل اینترنتی در سال ۱۹۹۴ شروع کار
پلتفرم به اشتراک گزاری عکس و فیلم شرکت فیس‌بوک یا همان اینستاگرام، کانال ویدئویی خود
در تمام دنیا وقتی قرار بر گرفتن گواهینامه رانندگی باشد، داوطلب باید چند ساعتی را
برچسب : آمازون پرایم ایرآینده فروش اینترنتیاخبار بازاریابیاستفاده از پهبادایده مارکتینگپهبادپهباد آمازونفروشگاه اینترنتی آمازون
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در خارج از مرزهای کشورمان صنعت خودروسازی بسیار رقابتی است…