بستن

پپسی مکس و تونل زمان

پپسی مکس تونل زمان

پپسی مکس Pepsi Max در چند وقت گذشته با برگزاری کمپین‌های جذاب و تعجب‌برانگیز مخاطبان خود را به حیرت واداشته است. از سری گذشته کمپین‌های unbelievable پپسی مکس می‌توان (آینه سینما در لندن) به مناسبت هالووین و ایستگاه اتوبوس را نام برد.

پپسی مکس علاوه بر سود بردن از تبلیغات کلامی WOM این کمپین‌ها، از بیشترین بازدیدهای تبلیغات ویدئویی ( وایرال Viral) نیز بهره برده و ویدیوهای آن میلیون‌ها بار به اشتراک گذاشته‌شده است.
پپسی مکس تونل زمان 2
پپسی مکس تونل زمان
پپسی مکس در کمپین اخیر خود از یکی از مسیرهای میانبر از ایستگاه مترو و پل تایمز (تونل تایم) استفاده کرده است.
پپسی مکس در زمان عبور مردم از این محل به‌طور غیرمنتظره‌ای آنان را غافلگیر می‌کند؛ بدین‌صورت که با استفاده از تکنیک سه‌بعدی و نورپردازی، تصاویر متحرکی از ورود یک دایناسور و یا آدم فضایی از داخل هاله‌ایی به رنگ آبی نمایش می‌دهد. این اتفاق برای بسیاری از مخاطبین مانند باز شدن تونل زمان به گذشته و یا آینده است.

ویدئوی این کمپین با نام Time tunnel در اولین روز از نمایش خود در شبکه‌های اجتماعی بیش از ۴٫۵ میلیون بار دیده‌شده است.

برچسب : augmented realitypepsi maxpepsi time tunnelunbelievableviral videoبازاریابی وایرالپپسی تونل زمانپپسی مکستبلیغ پپسی در تونلتبلیغ پپسی و دایناسورکمپین بازاریابی پارتیزانیوایرال ویدئو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
نروژین ایرلاین Norwegian Airlines یکی از خطوط هواپیمایی ارزان‌قیمت اروپا…