بستن
تبلیغات

کمپین تبلیغاتی برند نیسان : نوآوری هیجان انگیز

وقتی قرار باشد برندی وارد بازار بشود و فاز معرفی خود را آغاز کند سعی می کند کمپینی برای ورود خود در نظر بگیرد، از این باب نیسان هم همانند مابقی برندها یک کمپین تبلیغاتی را در نظر گرفت!

کمپین تبلیغاتی برند ژاپنی نیسان که برای اولین بار به شکل رسمی وارد بازار ایران شده است در دو فاز تیزینگ و رونمایی اجرایی شد. این کمپین توسط آژانس خلاقیت کردگدن ایده پردازی و طراحی شد و البته طبق معمول و بنا به سنت، تمرکز آن روی بیلبورد بود و از فضای آنلاین و دیجیتال مارکتینگ خبری نبود!

کمپین تبلیغانی برند نیسان در فاز تیزینگ خود مبهم آغاز شد و سعی کرد خبر از ورود تازه واردی بدهد. قراردادن یک مانع جلوی یک پارکینگ اولین بخش تیزینگ کمپین را در بر داشت و البته کمی بعدتر شاهد تغییر در این فاز بودیم.

استفاده از چند حیوان در جای پارک خبر به همراه شعارهای مرتبط خبر از ورود یک خودروی جدید می داد که البته شاید نتوان این بخش از کمپین را با وجود لوگوی جهان نوین آریا به عنوان تیزینگ در نظر گرفت!

اما باید اشاره کنیم که شعارهای استفاده شده در این کمپین خوب بود:
– ببر: اقتدار به روش نیسان
– اسب: اصالت به روش نیسان
– طاووس: تمایز به روش نیسان

در انتها نیز با رونمایی از اولین خودروی رسمی نیسان در ایران یعنی نیسان جوک Nissan Juke و با شعار هیجان بدون مرز و نوآوری هیجان انگیز کمپین تبلیغاتی بسته شد.

نظر شما در مورد ایده و طرح اجرایی کمپین تبلیغاتی نیسان چیست؟ منتظر خواندن آنها در بخش نظرات هستیم.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
رسانه‌های تبلیغاتی منفک از نوع ارتباط با مخاطب و میزان اثربخشی، در این ویژگی حتماً
امسال نیز همانند سال گذشته اینفلوئنسر مارکتینگ Influencer Marketing نقش بسیار پررنگی در دنیای دیجیتال
زمانی که  KFC ناچار شد برخی از شعبه‌های خود در انگلستان و ایرلند را به
برچسب : آژانس خلاقیت کرگدنایده بازاریابیبرند نیسانجهان نوین آریاکمپین بازاریابیکمپین تبلیغاتیکمپین نیسانماشین نیسانمحصولات نیساننماینده رسمی نیساننیسان جوک

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
موفقیت در یک کمپین آنلاین مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین ،…