بستن
بازاریابیبرندینگ

کمپین عکاسی بستنی دومینو در اینستاگرام

فوتبالی-دورهمی

پس از جدایی برخی شرکای شرکت بستنی و لبنیات میهن و متولد شدن شرکت بستنی و لبنیات دومینو، در ابتدای کار تنش‌های بین آنها رخ داد. از شباهت طرح لوگوی دومینو با میهن و تبلیغات تلویزیونی بستنی میهن جهت اعلام رسمی عدم وابستگی این دو برند به هم گرفته تا اضافه شدن شکل یک قلب به لوگوی میهن.
219102_296
گویا این روزها دیگر این موضوع کمرنگ‌تر شده و میهن نوانسته دومینو را بعنوان یک رقیب بپذیرد و برنامه‌های تخریبی خود را به برنامه‌های بازاریابی برای حفظ سهم بازار و توسعۀ آن تبدیل کند.
logo-mihan-dominoo
در ادامۀ همین بحث به دو برنامۀ بازاریابی دومینو می‌پردازیم:
عیدومینو نام کمپین بستنی دومینو بود که با شروع سال ۹۳ بصورت سمپلینگ برگزار شد و در ادامۀ آن از مشتریان دومینو دعوت شده بود تا از لحظات بستنی خوردن عکس بگیرند و آنرا در اینستاگرام به اشتراک بگذارند و در رقابتی برای دریافت جایزۀ مصرف سالانۀ محصولات این برند شرکت کنند.
کمپین عیدومینو :
برندگان-عیدومینو
بستنی دومینو که سال ۹۳ را با یک کمپین موفق شروع کرده بود با شروع بازی‌های جام‌جهانی نیز اقدام به برگزاری یک کمپین مرتبط با این دوره کرده است.
کمپین دومینو در اینستاگرام این برند به شکل زیر معرفی شده است:
«وقتی فوتبال جام جهانی ۲۰۱۴ می‌بینیم، قیافمون خیلی دیدنیه، عکس بگیرید و توی مسابقه شرکت کنید».
کمپین دومینو با شعار « فوتبالی دورهمی » با هدف درگیرکردن مشتری برگزار شده که می‌توان آن را بعنوان یک کمپین برندینگ در بخش آنلاین مارکتینگ مطرح کرد.
فوتبالی-دورهمی

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
یک استراتژی برای هر کاری به معنای برنامه‌ای اجرایی برای شماست که شامل تمام جزئیات
داشتن یک استراتژی برنامه ریزی شده بخش مهمی از برندسازی شخصی و همچنین بازاریابی شبکه
اینستاگرام Instagram اخیرا قدم‌های جدیدی در مسیر مبارزه با محتوای توهین آمیز و آزاردهنده برداشته
برچسب : اطلاعیه بستنی میهنبستنی میهنتصاحب سهم بازارجام جهانی 2014شبکه اجتماعیعیدومینوفوتبالی دورهمیمسابقه در اینستاگراممسابقه عکاسی بستنی دومینو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

۱ دیدگاه

  1. اینگونه کمپین ها اگه دو تا ویژگی خلاقیت و متناسب بودن رو داشته باشن، سرمایه گذاری خیلی موفقی خواهند شد ولی متاسفانه دیده میشه که اغلب (مثل سایر ویژگی هامون) بصورت تقلیدی و صرفا برای عقب نمودن از رقباست.
    البته باز هم کمپین های خلاقانه نسبتا زیادی رو شاهدیم توی کشور

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
امروزه با افزایش سرسام‌آور هزینه‌ها مطمئناً کاهش کیفیتِ کسب‌و‌کارهای خدماتی…