بستن

کمپین پارتیزانی پیتزا هات برای تعطیلات کریسمس

triple-treat-1080×523

پیتزا هات Pizza Hut برای تعطیلات کریسمس ۲۰۱۶، سه خانواده از همه‌جا بی‌خبر را با کمپین پارتیزانی خود Big Pizza Delivery: Holiday Edition غافل‌گیر کرد.
در کمپین پارتیزانی برگزار شده توسط پیتزا هات ، یک نفر به‌عنوان تحویل دهنده پیتزا به درب منزل این سه خانواده می‌رود و زنگ در را برای تحویل پیتزا می‌زند.
ef633_0000
اما پس از اینکه در منزل باز شد، تحویل دهنده شروع به خواندن قطعه‌ای از موسیقی می‌کند و پس از دو گروه چهار نفره با آلات موسیقی با وی همراهی می‌کنند و این روند با اضافه شدن تیم گروه کر، گروه موسیقی مدرسه و یک گروه موسیقی راک همچنان ادامه پیدا می‌کند تا خانوادۀ منتظر یک پیتزای ساده را شگفت زده کنند!
Screen-Shot-2015-12-03-at-3.46.07-PM
هدف پیتزا هات از انجام اینکار ایجاد یک خاطره فراموش نشدنی از کنار هم بودن یک خانواده بزرگ بوده است و به همین علت برای سفارش پیتزای بزرگ خود که مخصوص خانواده‌ها است این کمپین پارتیزانی را ترتیب داده بود.

ویدئوی مربوط به کمپین پارتیزانی پیتزا هات برای کریسمس را ببینید:

برچسب : اخبار بازاریابیایده خلاقانهپیتزا هاتتعطیلات کریسمسکریسمس 2016کمپین بازاریابیکمپین پارتیزانیکمپین پیتزاگوریلا مارکتینگ
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

1 دیدگاه

  1. به اییییییییییییییییین میگن بازاریابی چریکیییییییییییی!!!!!!!! عالیییییییییی بود!!!!!!

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
موتور جستجوی گوگل برای سال 2015 به رسم سال‌های اخیر…