آمازون پرایم برای فضایی ها سریال علمی تخیلی به نمایش می گذارد

آمازون پرایم
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سرویس ویدئویی آمازون پرایم در قالب چیزی که آن را «اولین شو بین کهکشانی» می‌نامد یک سری تصاویر تلویزیونی 360 درجه ای از اولین قسمت سریال «آسمان شب» را در نقاط دوردست کهکشان پخش کرد.

این سریال داستان زندگی زن و شوهری به نام‌های «ایرن» و «فرانکلین یورک» را دنبال می‌کند که با کشف یک اتاق مخفی منتهی به سیاره ای متروکه و ماورایی روال عادی زندگی اشان به هم می‌خورد و یک مرد جوان و مرموز وارد کادر خواهد شد.

بر خلاف سیگنال‌های پخش معمولی که توسط ایستگاه‌های زمینی ارسال و به وسیله ماهواره‌هایی که در مدار سیاره زمین می‌چرخند، دریافت و فرستاده می‌شوند، پخش تصاویر این سریال علمی تخیلی به زمین محدود نشده و این سریال به طور نامحدود در اقصی نقاط کهکشان‌های دوردست به سمع و نظر همه خواهد رسید.

مطالعه بیشتر: جعبه های غول پیکر آمازون برای تبلیغات

به گفته مدیران آمازون پرایم، به زبان تئوریک، اقدام فوق می‌تواند بدان معنا باشد که هر موجودی در سرتاسر کهکشان قادر است سیگنال‌های ماهواره ای موجود در مدار کره زمین در فاصله 384 هزار کیلومتری (فاصله بین زمین تا ماه) را دریافت و احتمالا با انجام یک سری تنظیمات ویژه به تماشای آن‌ها بنشیند.

این موفقیت به معنای دورترین نقطه‌ای است که یک برنامه تلویزیونی می‌تواند پخش شود. در ادامه آمازون پرایم مفتخر است اولین سرویس پخش ویدئو باشد که آثار خود را مستقیما در فضا به نمایش می‌گذارد.

به گفته «ورنون ساندرز»، مدیر تلویزیونی «Amazon Studios»، در نهایت، به نظر می‌رسد که بتوان داستان این سریال و بازی‌های شگفت انگیز بازیگرانش را با کسانی که در جهانی بزرگ تر زندگی می‌کنند، به اشتراک گذاشت. این کار از سوی سرویس پخش ویدئو آمازون پرایم راه و رسمی عالی برای اجرای پروژه فوق به شمار خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:  ماموریت غیرممکن 7 : روزشمار مرگ Mission Impossible + دانلود (بزودی)

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0