آموزش دیجیتال مارکتینگ را با این دوره های رایگان آغاز کنید

آموزش دیجیتال مارکتینگ

چشم انداز دیجیتال مارکتینگ هر روز در حال تغییر است. این یکی از مهمترین چالش‌های موجود در کار کردن در فضای دیجیتال برای دیجیتال مارکترها هست تا بتوانند مهارت‌های خود را همزمان با این تغییرات به روز نگه‌دارند و به همین خاطر به آموزش دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند، در همین راستا ما به معرفی دوره دیجیتال مارکتینگ رایگان به همراه مدرک معتبر خواهیم پرداخت.

همانطور که مطلع هستید کلاس‌های زیادی در مورد آموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین در حال برگزاری است که در پایان گواهی نامه‌های متعددی نیز ارائه می‌دهند اما برای گرفتن آن باید هزینه‌های زیادی پرداخت کرد. دروه‌های اینترنتی محدودی برای آموزش دیجیتال مارکتینگ به شکل رایگان وجود دارند که ما در اینجا به معرفی آنها می‌پردازیم تا در صورت نیاز به آموزش این مفهوم نسبتا جدید و البته کاربردی بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

دوره دیجیتال مارکتینگ رایگان

یکی از بهترین منابع برای یادگیری هر مطلبی در عصر جدید، اینترنت است. شما با جستجوی هر مطلبی در هر زمینه‌ای چندین مطلب آموزشی را خواهید یافت. بسیاری از وب‌سایت‌های معتبر نیز همراه با این دوره‌ها به شما مدرک معتبر نیز ارائه می‌دهند که برای ارائه به شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف کاربرد دارد و همچنین نشان دهنده کسب آن مهارت در سطوح مختلف است. برخی از بهترین دوره های رایگان آموزش دیجیتال مارکتینگ نیز به شرح زیر است:

دوره دیجیتال مارکتینگ رایگان گوگل

فاندامنتال دیجیتال مارکتینگ گوگل

یکی از برترین دوره‌هایی که برای آموزش دیجیتال مارکتینگ به صورت کاملا رایگان در دسترس است، Fundamental Digital Marketing Google می‌باشد که برای افراد مبتدی در این زمینه نیز بسیار مناسب است. در این دوره با ابزارهای پایه‌ی بازاریابی دیجیتال آشنا خواهید شد و نحوه‌ی بهره‌برداری از آنها را با هدف بهبود ارزش‌های پیشنهادی کسب و کار خواهید آموخت. اگر قصد تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر موفق را دارید، این دوره می‌تواند تاثیر بسیاری در درک مفهوم دیجیتال مارکتینگ داشته باشد.

از مزایای این دوره می‌توان به رایگان بودن، دسترسی آسان از طریق هر دستگاهی، دریافت مدرک رسمی و امتحان پس از هر بخش دوره اشاره نمود که همگی از دلایل استفاده از این دوره و درس‌های آن است. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در آکادمی Semrush

آموزش دیجیتال مارکتینگ در آکادمی Semrush

همانطور که می‌دانید Semrush یکی از بهترین ابزارهای حوزه دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. این کمپانی برای خدمت رسانی هرچه بهتر به کاربران خود یک آکادمی با تعدادی آموزش‌های رایگان در این حوزه راه‌اندازی کردند. دروسی که این آکادمی برای دوره دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته، به شرح زیر است:

  • بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
  • بازاریابی محتوا
  • تبلیغات کلیکی
  • افیلیت مارکتینگ
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

آکادمی آموزش آنلاین Hubspot

آکادمی آموزش آنلاین Hubspot

Hubspot از شرکت‌های پیشرو در عرصه Digital Marketing می‌باشد که ابزارهای بسیاری همچون CRM، ابزارهای فروش و همچنین سئو عرضه کرده است. از دوره‌های آکادمی این شرکت می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • بازاریابی درونگرا
  • بازاریابی محتوا
  • بازاریابی ایمیلی
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی

ثبت نام این دوره‌ها رایگان بوده و پس از گذراندن هر دوره مدرک معتبر ارائه می‌شود. علاوه بر این، آکادمی Hubspot دروسی را نیز به صورت رایگان ارائه می‌دهد(بدون مدرک) که آموزش سئو، تبلیغات در فیسبوک و دیگر کانال‌های بازاریابی را دارا هستند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

مطالعه بیشتر: بخش بندی بازار هدف

آنالیز رسانه‌های اجتماعی Quintly Acadeny

آنالیز رسانه های اجتماعی Quintly Acadeny

بیشتر محتوای آموزشی دیجیتال مارکتینگ در این دوره شامل چگونگی آنالیز شبکه های اجتماعی است. درس های این دوره زمان کوتاهی را می‌گیرند و برای بازاریابانی که دوست دارند در مورد چگونگی تحلیل داده های شبکه های اجتماعی بیشتر بدانند مناسب است.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

آموزش سئو در آکادمی Udemy

آموزش سئو در آکادمی Udemy

این دوره آموزشی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند به صورت پایه و اساسی در مورد استراتژی بهینه سازی موتور جستجو یا سئو بدانند پیشنهاد می‌شود. این دوره بسیار کامل و در نتیجه طولانی مدت است پس برای گذراندن آن باید وقت کافی بگذارید. در پایان دوره نیز یک گواهی مهارت آموزی از این دوره به شما تعلق می‌گیرد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

آموزش ابتدایی بازاریابی Alison

آموزش ابتدایی بازاریابی Alison

این دوره آموزشی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و زمان زیادی نیز برای اتمام آن نیاز نیست. اگر علاقه‌مند به یادگیری در مورد مارکتینگ هستید و می‌خواهید دانش خود را افزایش بدهید، این دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ برای شما مناسب است. شما چه یک دانشجوی حوزه بازاریابی باشید و چه یک مدیر ارشد بازاریابی، در این دوره با محتوای ارزشمند مختلفی آشنا خواهید شد که برای شما کاربردی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

منبع: reliablesoft.net

فراموش نکنید برای یادگیری این دوره‌ها نیاز به دانستن زبان انگلیسی است. اگر شما هم دوره‌های آنلاین دیگری را برای آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌شناسید با ما در میان بگذارید.