آموزش دیجیتال مارکتینگ را با این کلاس های رایگان آغاز کنید

چشم انداز دیجیتال مارکتینگ هر روز در حال تغییر است. این یکی از مهمترین چالش‌های موجود در کار کردن در فضای دیجیتال برای دیجیتال مارکترها هست تا بتوانند مهارت‌های خود را همزمان با این تغییرات بروز نگه دارند و به همین خاطر به آموزش دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند.

کلاس‌های زیادی در مورد آموزش دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین در حال برگزاری است که گواهی نامه‌های متعددی هم می‌دهند اما برای گرفتن آن باید هزینه‌های زیادی پرداخت کرد.

دروه‌های اینترنتی محدودی برای آموزش دیجیتال مارکتینگ به شکل رایگان وجود دارند که در اینجا به معرفی آنها می‌پردازیم:

1- آموزش بازاریابی شبکه اجتماعی – Hootsuite Academy

این دوره آموزشی برای افرادی که به تازگی علاقه مند شده‌اند در مورد دیجیتال مارکتینگ بیشتر یاد بگیرند مناسب است و مهارت‌های مختلفی را در اختیارشان قرار می‌دهد.

محتوای دوره آموزشی شامل مواردی از جمله راه‌اندازی استراتژی بازاریابی شبکه اجتماعی ، ساخت یک جامعه آنلاین از طریق شبکه های اجتماعی و پایه‌های اولیه تبلیغات شبکه اجتماعی است.

2- آموزش آنالیز رسانه‌های اجتماعی – Quintly Acadeny

بیشتر محتوای آموزشی دیجیتال مارکتینگ در این دوره شامل چگونگی آنالیز شبکه های اجتماعی است. درس های این دوره زمان کوتاهی را می‌گیرند و برای بازاریابانی که دوست دارند در مورد چگونگی تحلیل داده های شبکه های اجتماعی بیشتر بدانند مناسب است.

3- آموزش بهینه سازی موتور جستجو – Udemy.com

این دوره آموزشی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند به صورت پایه و اساسی در مورد استراتژی بهینه سازی موتور جستجو یا سئو بدانند پیشنهاد می‌شود.
این دوره بسیار کامل و در نتیجه طولانی مدت است پس برای گذراندن آن باید وقت کافی بگذارید. در پایان دوره نیز یک گواهی مهارت آموزی از این دوره به شما تعلق می‌گیرد.

4- آموزش معرفی بازاریابی – Alison.com

این دوره آموزشی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و زمان زیادی نیز برای اتمام آن نیاز نیست. اگر علاقه‌مند به یادگیری در مورد مارکتینگ هستید و می‌خواهید دانش خود را افزایش بدهید، این دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ برای شما مناسب است.

شما چه یک دانشجوی حوزه بازاریابی باشید و چه یک مدیر ارشد بازاریابی، در این دوره با محتوای ارزشمند مختلفی آشنا خواهید شد که برای شما کاربردی خواهد بود.

فراموش نکنید برای یادگیری این دوره‌ها نیاز به دانستن زبان انگلیسی است. اگر شما هم دوره‌های آنلاین دیگری را برای آموزش دیجیتال مارکتینگ می‌شناسید با ما در میان بگذارید.

منبع: The Best Free Digital Marketing E-Courses

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ + فرصت استخدام

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان یک دوره 10 ساعت رایگان برای علاقه‌مندان به آموزش دیجیتال مارکتینگ در فروردین 1398 برگزار خواهد کرد. علاقه‌مندان به شرکت در این دوره چنانچه فارغ التحصیل کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی ارشد هستند می‌توانند از طریق شماره تماس 89337 با داخلی 707 تماس بگیرند و نسبت به حضور در این دوره اقدام کنند (ظرفیت 15 نفر).

همچنین در پایان دوره از بین افراد شرکت کننده سه نفر برای یک دوره کارآموزی یک ماهه در شرکت مارکتینگ لاوان انتخاب و در صورت تایید برای همکاری استخدام خواهند شد. اعتبار ثبت نام در این دوره تا پایان اسفند 1397 است.