با آپارات در اعجوبه‌های ایرانی ستاره شوید

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بعد از موفقیت سری برنامه‌های استعدادیابی Talents Show در کشورهای مختلف آن هم به روش‌های مختلف از قبیل: با رعایت حق ناشر، شبیه‌سازی و محلی‌سازی آن، این‌بار نمونه‌ای از این برنامه با یکسری تغییرات در ایران برگزار می‌شود.

همان‌طور که می‌دانید ‌برنامه‌های استعدادیابی Talents Show در اکثر کشورها جزو پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی محسوب می‌شود و از طرف دیگر درآمد خوبی برای شبکه‌های تلویزیونی دارد.

ولی از آنجایی صدا‌و‌سیمای ایران در این‌گونه موارد کاملاً منفعل عمل می‌کند، برنامه استعدادیابی ایرانیان توسط یک شرکت غیرانتفاعی و توسط وب‌سایت آپارات aparat.com برگزار می‌شود؛ که البته این قضیه جای بس قدردانی و تشکر دارد.
برنامه کشف استعدادهای ایران با نام « اعجوبه‌های ایرانی » و شعار « ستاره شوید!‌ » برگزار می‌شود.
aparat 3
رایتل ، اپراتور سوم تلفن همراه، به‌عنوان اسپانسر اصلی در این برنامه استعدادیابی حضور دارد و در کنار رایتل ، برند سونی با معرفی اکسپریا Z3 ، سامانه #780*،‌ داتک و شبکه اجتماعی کلوب cloob.com به‌عنوان اسپانسرهای فرعی قرا دارند.
aparat 1
روال این پروژه با نمونه‌های اصلی تفاوت بسیاری دارد و بستر آن اینترنت و تنها شبکه اشتراک گذاری ویدئوی آپارات www.aparat.com است؛ البته شاید یکی از نقاط ضعف این برنامه استعدادیابی نیز همین بستر اینترنت است که مخاطبین فراوان تلویزیونی و عامۀ مردم را از دست می‌دهد.

حضور در این برنامه به این صورت است که شرکت‌کنندگان با تهیه ویدئویی از استعداد خود در زمینه‌های بازیگری، خوانندگی و نوازندگی،‌ طنز ، حرکات ورزشی و کارهای عجیب و ارسال آن به سایت آپارات در این مسابقه شرکت می‌کنند.
aparat 2
در طول برگزاری مسابقه، ویدئوها به اشتراک گذاشته می‌شود و هر ویدئو توسط بازدیدکنندگان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که در نهایت در دو بخش داوری و مردمی به ویدئوهای برتر جوایزی اهدا می‌شود.

البته هیات داوران از زمان برنامه‌ریزی تا معرفی تغییراتی داشته است ولی در نهایت داوران اصلی در سایت معرفی شدند:
فرهاد اصلانی داور بخش ویدئوهای بازیگری،‌ سروش صحت داور بخش ویدیوهای طنز و شیرین کاری، سالار عقیلی داور بخش ویدیوهای خوانندگی، احسان علیخانی داور بخش ویدیوهای استعداد عجیب، مزدک میرزایی داور بخش ویدئوهای حرکات ورزشی هستند که استعدادهای ایران را انتخاب می‌کنند.

برنامه تبلیغاتی اعجوبه‌های ایرانی عمدتاً در رسانه‌های وب و رسانه‌های محیطی معرفی شده است که تبلیغات چاپی نیز به آن اضافه شده است. شرکت‌ها و برندها در این برنامه می‌توانستند حداقل با 120 میلیون تومان و البته با الویت به‌عنوان اسپانسر حضور داشته باشند (درج لوگو در تبلیغات).

نکته جالب توجه در این برنامه تفاوتِ زیاد جایزه شرکت کنندگان به‌عنوان استعداد با رای‌دهندگان مردمی است. شاید دلیل آن‌هم جلب نظر کاربران آنلاین برای مشارکت در رای دادن به ویدئوها باشد.

برای اطلاعات بیشتر به وب‌سایت آپارات سر بزنید.

این مطلب از سوی دیده بان بازار، با حمایت مالی شبکه تبلیغات، که ارائه دهنده سرویس آنلاین برای تبلیغات هدفمند و اثر بخش است تهیه شده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0