آژانس تبلیغاتی اگیلوی به همکاری با اینفلوئنسر با تصاویر ادیت شده پایان می دهد

آژانس تبلیغاتی اگیلوی

آژانس تبلیغاتی اگیلوی دیگر با اینفلوئنسر‌هایی که بدن یا چهره خود را برای تبلیغات ادیت می‌کنند، همکاری نخواهد کرد. آژانس تبلیغاتی اگیلوی انگلستان زین پس دیگر با اینفلوئنسر‌هایی که بدن یا چهره خود را برای را اندازی کمپین‌های تبلیغاتی ادیت می‌کنند، همکاری نخواهد کرد. حرکت فوق در راستای تلاش برای مبارزه با آسیب‌های روانی از نوع «سیستمیک» انجام خواهد شد که حاصل رتوش و تحریف عکس‌ها و تصاویر ویدئویی در رسانه‌های اجتماعی است.

راهول تیتوس، رئیس بخش اینفلوئنسر مارکتینگ آژانس تبلیغاتی اگیلوی در مصاحبه انحصاری با وبسایت خبری تحلیلی «The Drum» گفت: « تبلیغات با استفاده از اینفاوئنسر باید معتبر و موثق باشد اما تولید محتوای با استفاده از عکس‌ها و تصاویر ویدئویی رتوش شده برای همه کاربران رسانه‌های اجتماعی زیانبار است.

قطع همکاری اگیلوی با اینفلوئنسرها

این خط مشی توسط آژانس تبلیغاتی اگیلوی زمانی اتخاذ شد که دولت بریتانیا لایحه ای را تصویب کرد. به موجب آن تصاویر بدن و چهره اینفلوئنسرها در دنیای دیجیتال بررسی و میزان اعتبار آن مشخص خواهد شد. این لایحه در حال بررسی ثانویه در پارلمان بریتانیا است و همه در تلاش هستند تا آن را به تصویب برسانند، تیتوس امیدوار است که تعهد آژانس تبلیغاتی اگیلوی به توقف همکاری با اینفلونسر‌هایی که تصاویر چهره و بدن خود را تغییر می‌دهند، به تصویب این لایحه کمک کند.

مطالعه بیشتر: آژانس های بازاریابی در آستانه ورود به دنیای دیجیتال

مدیران و کارمندان این آژانس تبلیغاتی به عنوان بازاریاب وظیفه دارند که از نسل بعدی مراقبت کنند تا با شرایط موجود بزرگ نشوند. این ممنوعیت برای تمام شاخه‌های گروه اگیلوی انگلستان اعمال می‌شود. فردوس الحوناسلی، معاون جهانی ارتباطات خارجی و حفظ محیط زیست برند Dove، از این سیاست حمایت کرد. Dove فقط با اینفلوئنسر‌هایی کار می‌کند که دست از ادیت و تحریف تصویر چهره و بدن خود در رسانه‌های اجتماعی کشیده اند.

اینفلوئنسرها با عکس های فیک

اگیلوی دیگر با اینفلوئنسر‌هایی که پوست صورت یا بدن خود را رتوش می‌کنند، مشارکت ندارد اما اجازه انجام کار‌هایی مانند ایجاد کنتراست یا تغییر نورپردازی را به آن‌ها می‌دهد. در نهایت استاندارد‌های مورد تایید در زمینه فیلتر‌های زیبایی توسط «سازمان استاندارد‌های تبلیغاتی» (ASA) در انگلستان، در این کشور اجرا خواهند شد.

منبع: www.thedrum.com