آگهی تبلیغاتی آدامس اکسترا لذت زندگی در پسا قرنطینه را نشان می‌دهد

آگهی تبلیغاتی آدامس اکسترا
به این مطلب رای دهید:
کل: 0 میانگین: 0

لذت زندگی در پسا قرنطینه در آگهی تبلیغاتی جدید آدامس اکسترا

آگهی تبلیغاتی آدامس اکسترا با پس زمینه ترانه Celine Dion و بازگشت نسبی شرایط به حالت عادی در انگلیس، نگاهی خوش بینانه به زندگی در پسا قرنطینه می‌اندازد.

پیدا کردن دستمایه‌هایی برای سرگرمی در بحبوحه یک بیماری همه‌گیر کرونا، کار کوچکی نیست اما در 12 ماه گذشته شاهد آن بودیم که برند‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی به طرز تحسین برانگیزی به چالش کشیده شده اند. تازه ترین کمپین تبلیغاتی تلویزیونی آدامس «Extra»، محصول آژانس تبلیغاتی «Energy BBDO» شیکاگو، بر روی همه چیز‌هایی که قرنطینه را این قدر غیر قابل تحمل کرده است، خط بطلان می‌کشد.

این فیلم در دنیایی اتفاق می‌افتد که بی شباهت به شرایط فعلی ما نیست، جایی که سرانجام دوران قرنطینه به پایان رسیده و انبوهی از مردم به سوی خیابان می‌گریزند، از شادی به جست و خیز مشغولند و یکدیگر را آزادانه در آغوش می‌کشند.

آگهی تبلیغاتی آدامس اکسترا

آگهی تبلیغاتی آدامس اکسترا بسیاری از اقدامات نفرت انگیز سال گذشته، از جمله تماس‌های ویدئویی بی پایان، عدم توجه افراد به ظاهر خود و گیر افتادن در قرنطینه خانگی را بی اهمیت نشان می‌دهد. تصویر یک مرد آشفته در حالی که به بسته دستمال توالت خانه خود چنگ زده و از در بیرون را نگاه می‌کند، استعاره از شرایط بد آن دوران است.

کمپین تبلیغاتی

به گفته «جاش گراس» و «پدرو پرز»، مدیران ارشد خلاقیت در آژانس تبلیغاتی «Energy BBDO»، وقتی آن زمان فرا برسد، بی سر وصدا از خانه بیرون نخواهیم رفت، بلکه روزنامه را در دست گرفته و سوت زنان به سر کار خود می‌رویم. در ادامه تمام همت و اراده خود را به کار می‌گیریم تا دنیا به وضعیت عادی خود بازگردد.

کرونا

پسا قرنطینه

ویدئو این تبلیغ:

 

منبع : www.creativereview.co.uk