آگهی تبلیغاتی برگرکینگ: داوران ویدئو چک را از دست می‌دهند

آگهی تبلیغاتی برگرکینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شاید تعجب کنید اگر متوجه شوید که چرا اجرای قانون VAR یا همان کمک داور ویدئویی از زمان رونمایی از آن در مسابقات قهرمانی فوتبال فرانسه (لیگ 1) تا این حد مورد انتقاد قرار گرفته است. برند فست فود برگرکینگ در قالب چهار آگهی تبلیغاتی نشان می‌دهد که علت بروز برخی اشتباهات در جریان مسابقه چیست. یک آگهی تبلیغاتی برگرکینگ محصول آژانس «Buzzman»، طی روز‌های برگزاری مسابقات فوتبال در قالب لیگ قهرمانان و لیگ 1 از جذابیت فراوان برگرکینگ سخن می‌گوید.

مدیران و کارمندان در برگرکینگ مفتخرند که اوقات خوشی را برای همه افراد رقم می‌زنند و داوران بخش VAR (کمک داور ویدئویی) نیز از این قاعده استثنا نیستند. بنابراین اگر دیدید که آن‌ها ناخواسته فراموش کردند که بازی را دریابند و به تماس داور مسابقه پاسخ دهند، برگرکینگ را بابت این موضوع سرزنش نکنید. در یکی از تبلیغات چهارگانه کمدی برگرکینگ، داوران بخش VAR بیشتر به برگر خود علاقه دارند تا مسابقه فوتبال.

در ادامه آگهی تبلیغاتی برگرکینگ می‌بینیم که یکی از داوران به طور تصادفی و به اشتباه سس برگر را بر روی کلید‌های کنترل دستگاه‌های VAR می‌ریزد. جالب آن است که به جای تصمیم گیری درباره ادامه مسابقه، داوران در مورد برگر انتخابی او نظر می‌دهند. این داور حتی به تماشای صحنه جنجالی ننشسته و از بررسی صحنه مشکوک باز می‌ماند زیرا فکرش آن قدر مشغول تحویل گرفتن برگر‌های سفارش داده شده که حواسش به اوضاع نیست. او دهانش پر بوده و به چیزی به جز برگر محبوبش فکر نمی‌کند. اگر خود را به جای او بگذارید به این یقین می‌رسید که شما هم در آن شرایط همین کار را می‌کردید زیرا فوتبال مقدس است اما مسلما از برگر مقدس تر نیست.

تبلیغات برگرکینگ

این سری کمپین های تبلیغاتی چهار گانه به سفارش برگرکینگ، در شاخه رستوران‌ها و فست فود در کشور فرانسه و به کارگردانی «کلمنت لانگالیس» از شرکت فیلمسازی «Blacktool» ساخته شد.

منبع: www.bestadsontv.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0