آگهی تبلیغاتی بیمه خودرو: مارشمالوها از شما در برابر هر خطری محافظت می کنند

آگهی تبلیغاتی بیمه

یک برند معروف بیمه خودرو موسوم به «مارشمالو»، اولین کمپین تبلیغاتی خود را با مجموعه ای از فیلم‌های ویدئویی کوتاه به سبک سورئال راه اندازی کرده و خطاب به مشتریان خود خودرو‌هایی پر از مارشمالو و در حال حرکت را به تصویر می‌کشد. این آگهی تبلیغاتی بیمه محصول آژانس تبلیغاتی «20something» و به کارگردانی «هری کوتی» از شرکت رسانه ای «KODE MEDIA»، تقریبا به هیچ وجه شبیه به کمپین تبلیغاتی‌های متداول شرکت‌های بیمه خودرو نبوده و ضمن نقض هنجار‌های موجود، یک سری جلوه‌های بصری خاص را خلق می‌کند.

بیمه خودرو

این کمپین تبلیغاتی کاری می‌کند تا نام این برند در سرلوحه ذهن مصرف کنندگان قرار گرفته و برای همیشه حک شود. در این راستا یک سری آگهی تبلیغاتی عجیب و غریب بخشی از اولین کمپین تبلیغاتی کامل و یکپارچه برند بیمه خودرو مارشمالو از زمان کسب جایگاهی رفیع در سال 2021 تا کنون به شمار می‌روند.

این مجموعه آگهی تبلیغاتی بیمه با یک کمپین تبلیغاتی خارج از فضای خانه همراه شده که رنگ‌های شاد و شوخی را با یکدیگر ترکیب می‌کند. از جمله این ترکیبات جالب و شگفت انگیز می‌توان از بازی با کلمات یه سبک کلاسیک در پنج شهر بریتانیا نام برد.

این کمپین تبلیغاتی حرفه ای با عنوان «Marshmallow is Here» در ماه مه سال 2022 میلادی در بریتانیا برگزار شد. کمپین تبلیغاتی فوق به سفارش شرکت بیمه «Marshmallow Insurance» و توسط آژانس تبلیغاتی «20Something» راه اندازی گردید. کمپین تبلیغاتی رسانه‌ای فوق در چند شاخه از جمله فضای باز اجرا شد.

کمپین تبلیغاتی بیمه خودرو

آژانس رسانه ای «Wake The Bear» عهده دار مسئولیت حمایت از این آگهی تبلیغاتی بیمه خودرو شد. کارگردان خلاق این کار را «ویل تاکر»، نویسندگان این کمپین تبلیغاتی را «الیوت استار»، «جوئل کلودیو»، «آلیس شید»، دیزاینر‌ها را «راری استیف»، «کیسی هایفیلد»، مدیر امور مشتریان را «امی گریسبی» و تهیه کننده آن را «لوئیزا پلامستد» تشکیل می‌دهند.

منبع: www.adsoftheworld.com