در آگهی تبلیغاتی تویوتا کتاب‌ها از آتش جان سالم به در می‌برند

آگهی تبلیغاتی تویوتا

با جریان یافتن حال و هوای کریسمس، تویوتا فصل دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی را با پیام کریسمسی خود جشن می‌گیرد. «کتابفروشی» نام اولین آگهی تبلیغاتی تویوتا در کریسمس است که چند شب پیش در برنامه ویژه کریسمس شبکه NBC موسوم به «کریسمس در مرکز راکفلر» پخش شد.

مطالعه بیشتر: اسپایدرمن گیج و سرگردان در تبلیغات هیوندای

«کتابفروشی» نام آگهی تبلیغاتی تویوتا در مدت شصت ثانیه است که داستان دلگرم کننده دختری نوجوان را با همه ما به اشتراک می‌گذارد. در این ویدئوی تبلیغاتی دختربچه ای دوست داشتنی را می‌بینیم که پس از آتش گرفتن کتابخانه محل زندگی خود از مردم درخواست می‌کند تا هر کدام یک کتاب به این کتابخانه هدیه بدهند. در صحنه آخر، دختر کتاب مورد علاقه اش را که در کودکی از کتابفروشی خرید بود به صاحب مغازه تقدیم می‌کند. در همین حین افراد از اقشار مختلف جامعه گرد هم آمده و با قلب‌های مهربان خود ویترین مغازه کتابفروشی را تعمیر می‌کنند. صاحب مغازه بابت حمایت تک تک اعضای جامعه غافلگیر شده به خصوص پس از آن که می‌بیند به لطف اهداء کتاب سخاوتمندانه مردم جامعه و تویوتا توندرا و تویوتا هایلندر تحویلی از سوی شرکت، قفسه‌های کتابفروشی دوباره پر از کتاب خواهند شد.

تویوتا توندرا

بهتر است بدانید که این آگهی تبلیغاتی تویوتا محصول آژانس تبلیغاتی Saatchi & Saatchi بوده و مسئولیت کارگردانی آن بر عهده «تد ملفی» بوده است.

منبع: Youtube.com