آگهی تبلیغاتی خلاقانه: همه برگر‌ها با پپسی جور در می‌آیند

آگهی تبلیغاتی خلاقانه
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آگهی تبلیغاتی خلاقانه: همه برگر‌ها با پپسی جور در می‌آیند

مثل اپل در مقابل مایکروسافت و مک دونالد در مقابل برگر کینگ، رقابت میان کوکا کولا در مقابل پپسی نیز یکی از معروف ترین رقابت‌ها در عرصه تجارت جهانی به شمار می‌رود. اگرچه برخی تجزیه و تحلیل ها کوکا کولا را محبوب تر از پپسی می‌دانند اما پپسی نیز بیکار ننشسته و این بار در قالب یک سری آگهی تبلیغاتی جدید سرگرم کننده ادعای دیگران مبنی بر تبدیل شدن به یک بازنده همیشگی را ناچیز و بی اهمیت تلقی می‌کند.

این تبلیغات بسته بندی‌های برگر کینگ، مک دونالد و Wendy’s را به نحوی کنار هم قرار داده که به لطف عکاسی‌های هوشمندانه (و البته شاید اندکی فتوشاپ)، لوگوی پپسی، پنهان در تصویر، خود را نشان می دهد. مثل بهترین آگهی‌های تبلیغاتی چاپی در سرتاسر جهان، این کمپین نیز با استفاده از شیطنت خاص خود جذابیت آفریده است. نکته مهم این است که در همه این رستوران‌ها کوکا کولا عرضه می‌شود.

آگهی تبلیغاتی خلاقانه 5

آگهی تبلیغاتی خلاقانه 3

آگهی تبلیغاتی خلاقانه 4

آگهی تبلیغاتی خلاقانه به مناسبت روز ملی برگر !

در حالی این آگهی تبلیغاتی به مناسبت فرا رسیدن روز ملی برگر در آمریکا اکران شد که بخشی از تبلیغات برند با شعار #BetterWithPepsi اوایل سال جاری میلادی از مشتریان می‌خواست تا عادت سنتی نوشیدن کوکا کولا با برگر را ترک کرده و به جای آن به پپسی روی بیاورند.

بیشتر بخوانید : تجربه خرید اینترنتی از درسا

این کمپین مبتنی بر تحقیقاتی است که نشان داد، در پی انجام آزمایشاتی با چشمان بسته، 60 درصد از شرکت کنندگان هنگام صرف برگر Whopper، Big Mac یا Dave’ Single، پپسی را بر کوکا کولا ترجیح می‌دهند. پپسی با این جمله کمپین را کامل می‌کند: «حتی وقتی در منو نیستیم، باز هم در ذهن‌ها باقی می‌مانیم.»

مثل آگهی تبلیغاتی برگر کپک زده برگر کینگ، پپسی چاشنی هیجان را به رقابت خود با کوکا کولا می‌افزاید. با این اوصاف، ما متقاعد نشدیم که کوکا کولا توجهی به این موضوع کند، زیرا این برند اخیرا در حال طراحی مجدد بسته بندی محصولات خود بوده است.

 

منبع : www.creativebloq.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0