در آگهی تبلیغاتی سوزوکی مادربزرگ برای این ماشین ژاکت می بافد

آگهی تبلیغاتی سوزوکی

به تازگی شرکت خودروسازی سوزوکی انگلستان کمپین تبلیغاتی جدید خود را راه انداخته است. بنا بر ادعای سوزوکی خودرو‌های شرکت آنقدر خوب هستند تا مردم را متوجه این موضوع کنند که برند و خودرو‌هایش با دیگر رقبای موجود در بازار تفاوت دارند. این آگهی تبلیغاتی سوزوکی محصول آژانس تبلیغاتی «Iris»، این کمپانی و محصولاتش را جالب، جذاب و پاسخی مناسب به نیاز‌های مشتری عنوان می‌کند.

همه مردم می‌دانند که فرایند خرید یک خودرو می‌تواند گاهی اوقات بی دلیل پیچیده شده و مشتریان از همه جا بی خبر ناچار به پرداخت یک سری هزینه‌های اضافی می‌شوند. سوزوکی با تسهیل این فرایند بیش از حد یچیده قصد دارد تا به مشتریان فرصت کسب یک تجربه خوب و به یاد مادنی را هدیه دهد.

از خودرو نمادین مدل «جیمی» دهه هشتاد گرفته تا خودرو مدل «Grand Vitara» دهه 90 و خودرو مدل «Ignis» در دنیای امروز، سوزوکی همیشه کمی بیشتر از بقیه اینده نگر بوده و به نیاز‌های مشتری توجه می‌کند. حالا در سال 2022، سوزوکی طیف گسترده ای از خودرو‌های متنوع را روانه بازار کرده که در عین هیبریدی بودن استاندارد بوده، از فناوری مدرن بهره برده، از ایمنی بالایی برخوردار بوده و خدماتی عالی و متفاوت از بقیه را به مشتری عرضه می‌کند.

این برند قابلیت‌های فراوانی دارد که ستودنی است اما هیچ کس از آن مطلع نیست.

بازی با این حقیقت که سوزوکی نزد همگان تا حدی ناشناخته باقی مانده، زمینه ساز تولید آگهی تبلیغاتی شد که شایعات و اظهار نظر‌های مثبت موجود درباره برند را تایید کرده و خودرو‌های سوزوکی را متفاوت از بقیه نشان می‌دهد. از یک گروه کر که صدای بوق خودرو سوزوکی را تقلید می‌کنند گرفته تا مادربزرگی که مشغول بافتن یک ژاکت بافتنی است تا به شما هنگام سواری با خودروی سوزوکی احساس گرمای خوشایندی دست بدهد، همه اینها شاهدی بر این ادعا خواهند بود.

منبع: www.lbbonline.com