آگهی تبلیغاتی مک دونالد : چشم ها گرسنه اند

آگهی تبلیغاتی مک دونالد : چشم ها گرسنه اند
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

آگهی تبلیغاتی مک دونالد: چشم‌ها گرسنه اند

کمپین تبلیغاتی جدید مک دونالد ضمن تاکید بر روی خدمات McDelivery این رستوران شامل دو فیلم با عناوین «چشم‌ها گرسنه اند» و سپس «خانه من» می‌شد.

تیم تبلیغاتی «Leo Burnett» با همکاری آژانس رسانه «OMD» مسئولیت ایده پردازی و اجرای این کمپین موفق را بر عهده گرفتند.

کمپین تبلیغاتی برای McDelivery

دو آگهی تبلیغاتی فوق به حقایقی خردمندانه و ملموس جان می‌بخشد که تجربه کار با McDelivery را منحصر به فرد خواهد کرد.

در راستای کمک به تحکیم و تقویت جایگاه McDdelivery در ذهن مشتریان مک دونالد، اجرای خلاقانه کمپین در تلویزیون این نکته را به آن‌ها یادآوری می‌کند که می‌توانند از طریق نرم افزار‌های My McDonald’s و همچنین Uber Eats و Just Eat غذای مورد علاقه خود را درب منزل تحویل بگیرند.

آگهی تبلیغاتی «چشم‌ها گرسنه اند» با تمرکز بر روی حالت چشمان افراد هنگام دریافت غدای مک دونالد به بیان جذابیت منحصر به فرد غذا‌های این رستوران می‌پردازد.

این مجموعه آگهی‌های تبلیغاتی با الهام از ترانه «چشم‌های گرسنه» خواننده معروف، اریک کارمن، در دهه 1980 میلادی، با چاشنی خلاقیت انتظار، هیجان، حسادت و لذتی را زنده می‌کنند که McDelivery برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

فیلم دوم با عنوان «خانه من، قوانین من» از آیین‌ها و مراسمی پرده بر می‌دارد که مردم فقط در خانه خود به آن‌ها عمل می‌کنند.

 

 

خواه این مراسم شامل لذت بردن از ناگت مرغ مک دونالد با سه نوع سس مختلف باشد خواه خوردن یک بیک مک باشد زیر سقف اتاق و همراهی ترانه «من فکر می‌کنم که الان تنها هستیم» از هنرمند معروف، تیفانی.

بیشتر بخوانید:  آگهی تبلیغاتی گردشگری هوشمندانه | در سوئیس هیچ چیز هیجان انگیزی نیست

کمپین جدید McDelivery

استیو هاولز، مدیر بازاریابی و رسانه مک دونالد، معتقد است که کمپین جدید McDelivery فقط در پاسخ دادن به اصرار و علاقه شدید مشتریان به مک دونالد خلاصه نمی‌شود.

این کمپین به تقدیر از رابطه منحصر به فرد موجود میان مشتریان با مدیران و کارمندان مک دونالد می‌پردازد و در واقع بر روی این موضوع تاکید می‌کند که هیچ نوع خدماتی قابل رقابت با McDelivery نیست.

همگام با این آگهی‌های تبلیغاتی تلویزیونی، دو سری آگهی تبلیغاتی در رادیو و فضای رسانه‌های اجتماعی به ترتیب اولی بر روی لحظات جذاب تحویل گرفتن یک غذای خوشمزه و دومی بر روی آیین‌ها و مراسم‌های طرفداران و مشتریان مک دونالد، تمرکز می‌کنند.

این قبیل آگهی‌های تبلیغاتی در جریان پخش زنده رویداد‌های ورزشی تابستانی به سمع و نظر مخاطبان خواهند رسید.

به گفته، مارک الوود، مدیر خلاقیت «Leo Burnett»، در آگهی تبلیغاتی جدید مک دونالد، McDelivery همان احساس خوب و هیجانی است که پس از ثبت سفارش در حالی به شما دست می‌دهد که چشم انتظار رسیدن پیک غذای رستوران از پشت پنجره هستید.

ترکیب این صحنه‌ها با یک موسیقی شنیدنی و تمام عیار بر زیبایی و کمالات آگهی تبلیغاتی فوق می‌افزاید.

 

منبع : www.Ibbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0