بهترین آگهی تبلیغاتی ولنتاین در تمام ادوار کدام است؟

آگهی تبلیغاتی ولنتاین
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

روز ولنتاین نزدیک است. برای آن که در ولنتاین کمپین‌های تبلیغاتی متمایز از بقیه را اجرا کنید، باید در تمام مراحل کار خلاقیت لحاظ گردد. متن یا شعار نوشته شده در آگهی تبلیغاتی ولنتاین باید خوانا و حروف آن طوری بزرگ باشد تا از دور به خوبی دیده شوند. در ادامه نباید قدرت تصاویر با کیفیت بالا را نادیده بگیرید. مشورت با متخصصان امر می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. آن‌ها تکنیک‌های خاصی را می‌شناسند که کیفیت تصاویر تبلیغاتی در پلتفرم‌های مختلف را همواره در سطحی بالا نگه می‌دارند. در نهایت هرچه چیدمان ساده بوده و تا حد امکان پیام برند کوتاه و مختصر بیان شود، موفق تر خواهد بود. فقط کافی است اطمینان یابید که پیام برند را به درستی به مخاطب منتقل کرده اید.

فهرست برترین آگهی های تبلیغاتی ولنتاین

خرده فروش تلفن همراه «Carphone Warehouse»

تبلیغات ولنتاین Carphone Warehouse

مسلما همه ما در طول زندگی به فکر پس انداز کردن برای روز مبادا هستیم، اما این بدان معنا نیست که نباید روز ولنتاین را جشن گرفت و حداقل یک فرد خاص را در این روز با یک دسته گل زیبا خوشحال کرد. تبلیغات منحصر به فرد Carphone Warehouse کاری کرده تا تنها با رول کردن پوستر تبلیغاتی یک دسته گل فوری و جذاب داشته باشیم. طراحی و چاپ شگفت انگیز این پوستر تبلیغاتی، موفقیت بسیار زیادی را به بار آورد.

آگهی تبلیغاتی ولنتاین Durex

تبلیغات ولنتاین Durex

گاهی اوقات بهتر است یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. در آگهی تبلیغاتی روز ولنتاین Durex از برندهای محبوب کاندوم اینطور می‌خوانیم: «تقدیم به همه کسانی که از محصولات رقبای ما استفاده می‌کنند: روز پدر مبارک»

سازمان غیر دولتی مدافع حقوق سالمندان «HelpAge» هند

تبلیغات ولنتاین موسسه HelpAge هند

وقتی درباره روز ولنتاین حرف به میان می‌آید، اغلب اوقات اولین چیزی که به ذهن خطور می‌کند، عشق رمانتیک است. با این حال، HelpAge هند تلاش کرده تا در قالب آگهی تبلیغاتی جدید خود نگاه ما را به این موضوع تغییر داده و بگوید که سالمندان نیز نیاز به دریافت عشق و محبت دارند. این کمپین تبلیغاتی در عین سادگی و بی حاشیه بودن پیام برند را به درستی به بیننده منتقل کرده است.

آگهی تبلیغاتی ولنتاین اسنیکرز

آگهی تبلیغاتی ولنتاین اسنیکرز

آگهی تبلیغاتی اسنیکرز تحت عنوان «وقتی گرسنه هستید فراموش می‌کنید» شاید در نگاه اول متوسط رو به پایین به نظر برسد اما با نگاهی دقیق تر متوجه می‌شویم که پوستر تبلیغاتی پر از کارت تبریک‌های به هم پیوسته ای است که می‌توانید آن ‌ها را از پوستر جدا کرده و به عزیزانتان هدیه دهید. پیام نوشتاری آگهی تبلیغاتی به خوبی با فرم و شکل آن هماهنگی دارد. از این گذشته، مردم اغلب اوقات فراموش می‌کنند در روز ولنتاین هدیه بخرند. به این ترتیب، کمپین تبلیغاتی منحصر به فرد اسنیکرز احتمالا مشکلشان را حل خواهد کرد.

فروشگاه لوازم آرایشی The Body Shop

تبلیغات ولنتاین لوازم آرایش Body Shop

بسیاری از شرکت‌ها ظاهرا از رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغات در ولنتاین استفاده می‌کنند. این همان کاری است که The Body Shop انجام داده و می‌داند که تشویق فالوئر‌ها به تعامل، موثر خواهد بود. تصویری که شرکت استفاده کرده پر رنگ و واضح بوده و قطعا مناسب اینستاگرام است.

برند Revlon

آگهی تبلیغاتی ولنتاین Revlon

مشابه همین رویکرد را می‌توان در تبلیغات روز ولنتاین شرکت لوازم آرایشی «Revlon» یافت. این آگهی تبلیغاتی تنها یک رابطه یک طرفه را تبلیغ نمی‌کند. برند‌ها همیشه دوست دارند که مخاطبانشان کاری را به خاطر آن‌ها فورا انجام دهند. این بار نیز Revlon از فالوئر‌هایش می‌خواهد تا با به اشتراک گذاری یک تصویر و استفاده از یک هشتگ خاص نشان دهند که انتخابشان عشق است.

شورای گل هلند

آگهی تبلیغاتی ولنتاین با گل هلندی

چه راهی می‌تواند بهتر از تبلیغ کسب و کارتان در فضای باز باشد. شورای گل هلند به شکلی بسیار زیبا و جذاب از این تاکتیک استفاده کرده و یک جعبه گل اضطراری را در خیابان قرار داد. بر روی جعبه چنین می‌خوانیم: «در صورت عاشق شدن در یک نگاه، شیشه را بشکنید.»

آگهی تبلیغاتی ولنتاین برند IKEA

برخی شرکت‌ها رویکردی تحریک آمیز را در روز ولنتاین اتخاذ می‌کنند. مطمئنا این همان کاری است که IKEA دست به انجام آن زد. قرار دادن صندلی‌ها در حال انجام رابطه، خلاقیت فروشنده را به اثبات می‌رساند.

شرکت آرد و نان «Hovis»

کمپین ولنتاین Hovis

Hovis نیز مثل IKEA آن قدر خلاق بود تا از محصولات خود برای تبلیغات در روز ولنتاین استفاده کند. به تصویر کشیدن قلب در این روز هرگز بی جواب نمی‌ماند.

رستوران Dom Francisco

تبلیغات رستوران Dom Francisco

رستوران Dom Francisco به جای نمایش غذا‌ها و منوی خود، از روشی متفاوت برای تبلیغات در روز ولنتاین استفاده کرد. چه کسی می‌داند که بعد از یک شام عاشقانه چه اتفاقی خواهد افتاد؟

آگهی تبلیغاتی ولنتاین Sesame Gifts

آگهی تبلیغاتی ولنتاین Sesame Gifts

یک شرکت تولید کننده گیفت به نام «Sesame Gifts» با چیدمانی تمیز و مرتب و استفاده هوشمندانه از متن و نوشته، در کنار استفاده از عنصر جذاب و زیبای قلب، پیشنهاداتی هیجان انگیز به عاشقان در روز عشق می‌دهد.

استارباکس (Starbucks)

آگهی تبلیغاتی ولنتاین استارباکس

آگهی تبلیغاتی جذاب و عاشقانه استارباکس به مناسبت ولنتاین به شما پیشنهاد می‌دهد تا اگر عاشق قهوه هستید با مراجعه به پروفایل اشخاص، فردی هم سلیقه با خود را پیدا کرده و او را به صرف قهوه در استارباکس دعوت کنید. این اقدام استارباکس حاصل همکاری با مجموعه وبسایت‌های دوستیابی match.com است.

تیغ اصلاح «Schick Razor»

استفاده از یک تصویر جذاب می‌تواند برای تبلیغات در روز ولنتاین مفید باشد. به عنوان مثال، Schick Razor از یک شعار جالب به این شرح استفاده کرده و شما را وا می‌دارد تا فورا اصلاح کنید: «اگر دوست دارید خودتان را ببوسید تیغ اصلاح Schick Razor در انتظار شما است.»

Vodafone

تبلیغات ولنتاین Vodafone

به یاد داشته باشید که حین ساخت یک آگهی تبلیغاتی برای روز ولنتاین، نیازی به اضافه کردن عناصر چندان زیادی نیست. هرچه ساده تر بهتر. Vodafone از نقش شگفت انگیز طنز در جذب افراد کمک گرفته و توجه آن‌ها را به سوی خود جلب کرد. این شرکت مخابراتی یادآوری می‌کند که به جز تماس گرفتن راه‌های دیگری نیز برای ابراز عشق وجود دارد و برای مثال واتساپ گزینه مناسبی برای انجام این کار خواهد بود.

آگهی تبلیغاتی ولنتاین شرکت Travelex

آگهی تبلیغاتی ولنتاین شرکت Travelex

شرکت خدمات مالی «Travelex» به بهترین شکل ممکن از هشتگ استفاده کرده است. مدیران Travelex جدا از یک طرح بندی تمیز و تعیین یک هدف واضح و آشکار، کاری کردند تا میزان استفاده از هشتگ #Travelex را به حداکثر برساند. در قالب یک طرح تشویقی، Travelex از زوج‌های عاشق می‌خواهد تا برای دریافت دو بلیت سفر رایگان، عکس‌های عاشقانه خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

منبع: www.penji.co