بهترین آگهی تبلیغاتی چاپی در تمام دوران

آگهی تبلیغاتی چاپی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

یک آگهی تبلیغاتی چاپی کامل و تمام عیار می‌تواند به‌اندازه یک کمپین دیجیتالی موفق تأثیرگذار باشد. در ادامه به گزیده‌ای از جالب‌ترین، هوشمندانه‌ترین و تأثیرگذارترین آگهی‌های تبلیغاتی چاپی در تمام دوران نگاهی می‌اندازیم:

  1. آگهی تبلیغاتی قرنطینه کیت کت: کیت کت بخورید، استراحت کنید

تبلیغ کیت کت

آگهی تبلیغاتی جدید کیت کت به شکلی هوشمندانه با مفهوم زندگی در قرنطینه بازی و در فضای آنلاین توجه بسیاری از کاربران را به‌سوی خود جذب کرده است. این آگهی تبلیغاتی برنامه روزانه را نشان می‌دهد که زمان استراحت بین جلسات در آن به خوردن کیت کت اختصاص یافته است.

مطالعه بیشتر: تبلیغات چاپی تعاملی موتورولا

  1. تیزتر از آنچه که فکرش را می‌کنید

مک دونالد

هیچ چیز بدتر از آن نیست که بخواهید چیزی را با یک چاقوی کند ببرید. آژانس طراحی «کی ان اس کی» واقع در هامبورگ، این آگهی تبلیغاتی چاپی را برای چاقو‌های WMF طراحی و چاپ کرده است. شاید هیچ وقت به یک چاقوی تیز نیاز نداشته باشید اما این تبلیغ چشم‌نواز هیچ شکی باقی نمی‌گذارد که چاقو یکی از وسایل آشپزخانه است که هرگز نباید با آن سروکله زد.

  1. همان چیزی را می‌خورید که آن‌ها می‌خورند

آگهی‌های تبلیغاتی چاپی

این آگهی چاپی، محصول آژانس تبلیغاتی Ogilvy نشان می‌دهد که مقدار پلاستیک ریخته شده در اقیانوس‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصورش را می‌کنیم. در این راستا کمپین «همان چیزی را می‌خورید که آن‌ها می‌خورند» به سفارش انجمن حفاظت از نگهبانان دریا (اس اس سی اس) راه اندازی شد. این کمپین تبلیغاتی چاپی تعدادی ماهی در انواع مختلف را به تصویر می‌کشد که به اشتباه زباله‌های پلاستیکی را بلعیده‌اند. هدف از چاپ و انتشار آگهی تبلیغاتی فوق تشویق مخاطبان به پاکسازی اقیانوس‌ها با اعطای کمک‌های مالی به انجمن اس اس سی اس است.

بیشتر بخوانید:  اولین هم‌نشینی کلوب مارکتینگ با حضور فعالان حوزه بازاریابی و تبلیغات برگزار شد

مطالعه بیشتر: اولین تبلیغات چاپی ریسپانسیو

  1. مک دونالد: تمام طول شب باز هستیم

مک دونالد

این بار تیم آژانس تبلیغاتی «Leo Burnett» با استفاده هوشمندانه از حرف «M» نمادین در لوگوی رستوران کاری کرد تا در طول شب نور بر روی ام سمبولیک بتابد و این پیام را به بیننده انتقال دهد که مهم نیست چه زمانی دلشان هوس مک دونالد می‌کند، مهم این است که مک دونالد حتی در نیمه شب نیز باز است.

  1. رستوران برگر کینگ گرفتار در میان شعله‌های آتش

آگهی تبلیغاتی چاپی

برگر کینگ همواره به این موضوع افتخار می‌کند که برگر‌هایش به‌جای آن که در روغن سرخ شوند، در میان شعله‌های آتش برشته می‌گردند. این آگهی تبلیغاتی چاپی نیز با به تصویر کشیدن رستوران گرفتار میان شعله‌های آتش بر روی این موضوع تأکید دارد.

مطالعه بیشتر: گزارشی از نمایشگاه صنعت چاپ در دبی

  1. آیکیا: بر روی این آگهی تبلیغاتی ادرار کنید

آگهی تبلیغاتی چاپی

این آگهی تبلیغاتی چاپی کارکردی دوگانه دارد و می‌توان به‌عنوان تست بارداری نیز از آن استفاده کرد. این آگهی چاپی ضمن تبلیغ تختخواب کودک آیکیا طوری طراحی شده که ادرار کردن بر روی آن می‌تواند مشخص کند که مخاطب باردار هست یا خیر. در صورت مثبت بودن جواب آزمایش، می‌توان از طرح تخفیف پنجاه درصدی برای خرید این تختخواب استفاده کرد.

  1. دوراسل: برخی اسباب بازی‌ها هرگز نمی‌میرند

آگهی تبلیغاتی چاپی

در آگهی تبلیغاتی ترسناک اما ممتاز و درخشان دوراسل با عنوان «برخی اسباب بازی‌ها هرگز نمی‌میرند» یک عروسک به ظاهر شوم را ایستاده در ورودی اتاق دختربچه‌ای می‌بینیم که مشغول بازی است. این آگهی چاپی یقیناً راهی منحصربه‌فرد برای تبلیغ باتری‌های دوراسل با عمر بیشتر به شمار می‌رود.

  1. خواب آلود رانندگی نکنید

آگهی تبلیغاتی چاپی

خواب آلودگی حین رانندگی می‌تواند نتایج فاجعه باری را در پی داشته باشد. آژانس تبلیغاتی BBDO بانکوک در قالب یک سری تصاویر گرافیکی این حقیقت را بیان می‌کند. در این آگهی تبلیغاتی تصویر یک اتومبیل بر روی یک پلک و تصویر یک دوچرخه بر روی پلک دیگر کشیده شده و واضح است که با بسته شدن چشم حتی برای یک ثانیه چه اتفاقی خواهد افتاد. در نهایت شعار «خواب آلودگی از شما قوی‌تر است»، بر روی خطر ناشی از آن حین رانندگی تأکید می‌کند.

  1. آگهی تبلیغاتی چاپی رنگ‌های واقعی

کمپین تبلیغاتی فیبر کاستل

آژانس تبلیغاتی «Serviceplan» آلمان این کمپین تبلیغاتی چاپی عالی و تمام عیار را برای فیبر کاستل طراحی و اجرا کرد. مفهوم آن این است که شما با استفاده از مداد رنگی‌های فیبر کاستل می‌تواند هر رنگی را که در محیط اطراف خود می‌بینید بر روی کاغذ پیاده کنید. در این راستا یک مداد به معنای واقعی کلمه به طیف وسیعی از اشیاء از جمله توله سگ، کوسه و بادنجان تبدیل می‌شود.

  1. تشنه یک فیلمنامه‌نویس خلاق

آگهی تبلیغاتی چاپی

وقتی آژانس تبلیغاتی «مک کین» بریستول احساس کرد که به یک فیلمنامه‌نویس جدید و خلاق نیاز دارد، به بهترین شکل ممکن دست به طراحی و چاپ یک آگهی استخدام زد. اگرچه هیچ استاندارد تعیین شده‌ای برای این کار وجود ندارد اما این آگهی تبلیغاتی چاپی هوشمندانه در قالب تصویری چشم‌نواز با استفاده حداقلی از عناصر طراحی به بهترین شکل ممکن این نیاز را بیان کرد.

بیشتر بخوانید:  خریداران واقعی، قهرمان کسب و کار های کوچک

منبع: creativebloq.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0