آگهی تبلیغاتی کریسمس شورلت (عشق، رهایی و بازسازی)

آگهی تبلیغاتی کریسمس
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شورلت به عنوان یک خودروساز آمریکایی و نماد فرهنگ مردم این کشور، در کنار آژانس تبلیغاتی McCann به مناسبت کریسمس یک آگهی تبلیغاتی کریسمس صمیمانه را با محوریت عشق، حس رهایی، رستگاری و بهتر شدن شرایط ساخته و اکران کرده است.

بر اساس یک داستان واقعی، آگهی تبلیغاتی «Holiday Ride» با یک سری آکورد‌های بی نظیر گیتار آغاز می‌شود. در ابتدا مردی مسن را می‌بینیم که با آویزان کردن یک حلقه گل بر روی درب خانه اش، در تلاش است تا خود را با حال و هوای کریسمس هماهنگ کند. با نزدیک شدن مرد مسن به گاراژ، مخاطب یک خودروی شورلت مدل «ایمپالا» محصول سال 1966 میلادی می‌بینید که گذشت زمان بر روی آن غبار نشانده است. در ادامه مرد مسن و شخصیت اصلی داستان داخل خودروی قدیمی خود نشسته و خاطراتی را به یاد می‌آورد که ردپای همسر مرحومش در همه جای آن هویدا است.

مطالعه بیشتر: آگهی تبلیغاتی تویوتا

دختر پیرمرد وقتی شرایط پدرش را دیده و متوجه می‌شود که اتومبیل شورلتش او را احساساتی کرده و حس نوستالژی را در او برانگیخته است، با مکانیک‌های محله حرف می‌زند تا ببیند آیا آن‌ها توان تعمیر و بازسازی این خودروی کلاسیک را دارند یا خیر؟ جواب مثبت آن‌ها منجر به کار مخفیانه بر روی این پروژه بازسازی شده و در نهایت خودرویی شیک و بازسازی شده را تقدیم پدر می‌کنند. او در نهایت متوجه خواهد شد که این بهترین هدیه کریسمسی است که می‌توانست داشته باشد.

مطالعه بیشتر: اسپایدرمن گیج و سرگردان در تبلیغات هیوندای

این آگهی تبلیغاتی کریسمس ویدئویی 4 دقیقه ای موفق به دریافت سه جایزه اسکار شد: اهداء جایزه بهترین کارگردانی به تام هوپر، کارگردان شناخته شده ای که از آثار معروفش می‌توان به «The King’ Speech» و «The Danish Girl» اشاره کرد. اهدای جایزه بهترین آهنگسازی به آهنگساز معروف انگلیسی و صاحب نشان امپراتوری بریتانیا (OBE)، راشل پورتمن و اهدای جایزه بهترین فیلمبرداری به «کلادیو میراندا».

منبع: www.thedrum.com