بستن
تبلیغات

آگهی جالب برای مبارزه با سیگار : فقط گربه ‌ها ۹ تا جون دارند

quit-banner

یک آژانس تبلیغاتی به نام Iris Advertising دست به ساخت یک تیزر تبلیغاتی داوطلبانه و رایگان یا اصطلاحاً Pro Bono برای حمایت از فعالیت مؤسسه کویت زده است.

موسسه کویت Quit در انگلیس به فعالیت در زمینۀ مبارزه با سیگار کشیدن و جلوگیری از گسترش سرطان، بیماری‌های قلبی و بیماری‌های ناشی از مصرف توتون و تنباکو می‌پردازد.
quit-banner
این تیزر که با شعار ” فقط گربه‌ها ۹ تا جون دارند، شما ندارید! ” ساخته و منتشر شده است، سعی کرده به بینندگان یادآوری کند که شما بیش از یک بار فرصت زندگی ندارید!

ساخت یک تیزر کمدی از لحظه‌های جالب زندگی گربه‌ها شاید یک ایده ساده باشد و در لحظۀ اول هیچ رابطه‌ای با مبارزه با سیگار نداشته باشد، اما شعار انتهای تیزر به شما یادآوری می‌کند که مراقب زندگی‌تان باشید:

همیشه برای خلق یک تیزر تبلیغاتی و رساندن پیام خود به مخاطب نیازی به خرج هزینه‌های زیاد نیست، بهتر است بیشتر خلاق باشید و به ذهن‌تان فشار بیاورید تا جیب‌تان!
امیدوارم آژانس‌های تبلیغاتی که در بازار ایران فعالیت می‌کنند هر از چندگاهی دست به کارهای خیریه و داوطلبانه بزنند، باور کنید همه چیز پول نیست.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
به بهانه پخش تبلیغات تلویزیونی و آگهی‌های موزیکال و اوج پخش در میان برنامه‌های مسابقات
خلاقیت در تبلیغات حرف اول و آخر را می‌زند، پس سعی کنید برای کارهای تبلیغاتی
با توجه به نزدیک شدن سال نو میلادی ۲۰۱۸ بهتر است با هم نگاهی داشته
برچسب : آژانس تبلیغاتیبیماری‌های قلبیترک سیگارتیزر تبلیغاتیکمپین مبارزه با دخانیاتگربه‌ها 9 تا جون دارندمبارزه با سرطانمبارزه با سیگار
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
Zappos.com زاپوس دات کام پرفروش‌ترین فروشگاهِ فروش کفش بصورت اینترنتی…