آیفون 14 اپل و اطلاعاتی که لو رفت

آیفون 14 اپل

شیفتگان و عاشقان متعصب برند اپل به لطف تصویری که از خط تولید گوشی جدید آیفون 14 اپل در شبکه اجتماعی چینی «Weibo» منتشر شد، قبل از رونمایی رسمی از این محصول جدید، نگاهی به شکل و شمایل ظاهری تازه ترین گوشی این برند محبوب و پر طرفدار انداختند.

همان طور که وبسایت خبری «McRumors» در مقاله ای به این موضوع اشاره کرده، به نظر می‌رسد که این خط تولید لو رفته مخصوص اکسسوری‌ها و لوازم جانبی گوشی آیفون 14 باشد. با این وجود، انتشار تصاویر فوق نگاهی اجمالی به ابعاد تقریبی قاب‌های گوشی‌های آیفون در آینده و نوع دوربین‌های به روز شده در آن‌ها می‌اندازد.

مطالعه بیشتر: جدال اپل و سامسونگ

اپل قرار است در آینده چهار مدل گوشی با نام آیفون 14 را روانه بازار کند: دو مدل از آن‌ها تحت عناوین «آیفون 14» و «آیفون 14 پرو» مجهز به نمایشگر 6.1 اینچی بوده و دو مدل دیگر آن تحت عناوین «آیفون 14 مکس» و «آیفون 14 پرو مکس» نمایشگر 6.7 اینچی دارند. شایعات رسیده حاکی از آن هستند که این غول فناوری قصد تولید گوشی با نمایشگری 5.4 اینچی را نداشته زیرا آن تجربه را کنار گذاشته و دیگر تکرار نکرده است.

تصاویر دریافتی از خط تولید قاب گوشی آیفون 14 اپل شامل پیش نمایشی از برآمدگی کمی بیشتر دوربین گوشی جدید در مقایسه با گوشی قبلی می‌شود. در ادامه یک سری گزارش‌های واصله این موضوع را تایید می‌کنند که گوشی آیفون 14 اپل همان قاب تخت گوشی آیفون 4 را دارد.

منبع: designtaxi.com