آیمارکتور : سال نو مبارک iMarketor

سلام،
فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به تمامی خوانندگان و همراهان مجله اینترنتی آیمارکتور شادباش و تبریک عرض می‌کنیم.
در سالی که گذشت تلاش کردیم تا نگاهی متفاوت داشته باشیم به فعالیت برندهای خارجی و داخلی در حوزه‌های تبلیغات ، کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ ، دیجیتال مارکتینگ و مواردی از این دست.
imarketor-new-year
در سال 1393 با همراهی گروهی از دوستان و علاقه‌مندان به این موضوعات سعی کردیم برگزیده‌ای از آنها را برای شما برشمرده و به بررسی و تحلیل آنها بپردازیم. به اتفاق دوست عزیزم آقای سعید کاسکو از تمام نویسندگانی که در سال 1393 ما را همراهی کردند کمال تشکر را داریم:
خانم‌ها نیلوفر فیاض ، راضیه غنجی و سوده کارگر و آقایان اشکان مالکی و سهیل ترکان که به ما این افتخار را دادند تا از نقطه نظرات و تحلیل‌های ایشان بهرمند شویم.

به‌علاوه بسیار خرسند هستیم که با همکاران رسانه‌ای زیادی آشنا شدیم و مطالعه روزانۀ محتوای این رسانه‌ها بخشی از کارهای روزانۀ ما بوده و در سال‌ پیش‌رو نیز همواره از آنها بهره خواهیم برد:
روزنامه هفت صبح، شهروند و دنیای اقتصاد، مجله اینترنتی ام.بی.ای نیوز، کافه مارکتینگ، کافه بیزینس، دنیای تبلیغات، مارکتینگ نیوز، چهار راه تبلیغات، تبلیغات خلاق و تمامی رسانه‌های دیگری که در این حوزه‌ها فعالیت می‌کنند.

و در آخر از تک‌تک خوانندگان وفادار آیمارکتور که به ما سر می‌زده و با اعلام نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود به ما دلگرمی بخشند.

در سال جدید برنامه‌های تازه‌ای داریم و در تلاش هستیم تا با اضافه کردن بخش‌های جدیدی در آیمارکتور بتوانیم محتوای غنی‌تری برای شما فراهم کنیم.
خوشحال خواهیم شد تا در این مسیر ما را از نظرات و انتقادات خود مطلع کنید.