کمپین دیجیتال هالووین

ابزار دیجیتال هالووین Holloween در فیس بوک

زمان مطالعه 2 دقیقه3.5K۰

فیس بوک Facebook به مناسبت فرا رسیدن هالووین Holloween تصمیم گرفت استوری مخصوص هالووین را به عنوان ابزار دیجیتال هالووین در آمریکا تست کند. این استوری نیز مشابه سایر استوری‌های فیس بوک به مدت ۲۴ ساعت نمایش داده می‌شوند، اما از استوری‌های عادی مجزا هستند. درواقع می‌توان عکس یا ویدیو مورد نظر را هم در استوری مخصوص هالووین و هم در استوری معمولی فیس بوک منتشر کرد.

ابزار دیجیتال هالووین

امروز یعنی ۳۱ اکتبر با استفاده از ابزار دیجیتال هالووین در صفحه فیس بوک برخی از کاربران آمریکایی‌ پیغامی نمایش داده می‌شود که آن‌ها را به استفاده از استوری هالووین دعوت می‌کند.

اگر دوستان آن‌ها نیز استوری هالووینی منتشر کرده باشند، این افراد قادر به مشاهده آن خواهند بود.

با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه کردن استوری Add to your story دوربین فیس بوک باز شده و می‌توان عکس‌ها و ویدیوهایی با تم هالووین منتشر کرد.

ابزار دیجیتال هالووین

Sam Parker مدیر محصول در فیس بوک در این رابطه می‌گوید: “ما می‌دانیم که مردم علاقه زیادی دارند تا جشن‌ها و مناسبت‌ها را در کنار خانواده و دوستانشان سپری کنند و تصویری از این روز را در شبکه های اجتماعی با دیگر دوستانشان به اشتراک بگذارند. درنتیجه تصمیم گرفتیم در هالووین برای برخی از کاربران فیس بوک در آمریکا این امکان را فعال کنیم تا به تدریج به توسعه این بخش بپردازیم.”

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/khJ8X

824 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند