بستن
دیجیتال مارکتینگشبکه اجتماعی

ابزار دیجیتال هالووین Holloween در فیس بوک

halloween-hero-1

فیس بوک Facebook به مناسبت فرا رسیدن هالووین Holloween تصمیم گرفت استوری مخصوص هالووین را به عنوان ابزار دیجیتال هالووین در آمریکا تست کند. این استوری نیز مشابه سایر استوری‌های فیس بوک به مدت ۲۴ ساعت نمایش داده می‌شوند، اما از استوری‌های عادی مجزا هستند. درواقع می‌توان عکس یا ویدیو مورد نظر را هم در استوری مخصوص هالووین و هم در استوری معمولی فیس بوک منتشر کرد.

ابزار دیجیتال هالووین

امروز یعنی ۳۱ اکتبر با استفاده از ابزار دیجیتال هالووین در صفحه فیس بوک برخی از کاربران آمریکایی‌ پیغامی نمایش داده می‌شود که آن‌ها را به استفاده از استوری هالووین دعوت می‌کند.

اگر دوستان آن‌ها نیز استوری هالووینی منتشر کرده باشند، این افراد قادر به مشاهده آن خواهند بود.

با کلیک کردن بر روی گزینه اضافه کردن استوری Add to your story دوربین فیس بوک باز شده و می‌توان عکس‌ها و ویدیوهایی با تم هالووین منتشر کرد.

ابزار دیجیتال هالووین

Sam Parker مدیر محصول در فیس بوک در این رابطه می‌گوید: “ما می‌دانیم که مردم علاقه زیادی دارند تا جشن‌ها و مناسبت‌ها را در کنار خانواده و دوستانشان سپری کنند و تصویری از این روز را در شبکه های اجتماعی با دیگر دوستانشان به اشتراک بگذارند. درنتیجه تصمیم گرفتیم در هالووین برای برخی از کاربران فیس بوک در آمریکا این امکان را فعال کنیم تا به تدریج به توسعه این بخش بپردازیم.”

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
در نزدیکی هالووین، جدلی بین پپسی و کوکاکولا شکل گرفت. در شکل زیر اقدام اولیه
بسیاری از کسب‌وکارها در کمپین‌هایی با عنوان کمپین مسئولیت پذیری اجتماعی تلاش می‌کنند دین خود
آیا به دنبال راهی برای جذاب‌تر کردن استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود هستید؟ روند فعالیت کنونی
برچسب : استوریدیجیتال مارکتینگشبکه های اجتماعیفیس بوککمپین آنلاینکمپین تبلیغاتیکمپین دیجیتالکمپین دیجیتال هالووینهالووین

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در مورد استفاده از تعداد هشتگ اینستاگرام نظرات بسیار متفاوتی…