چگونه اثربخشی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهیم؟

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

راه‌های زیادی برای افزایش اثربخشی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی Social Media Marketing وجود ندارد.
با وجود استفاده ¾ افراد بزرگسال در امریکا از شبکه های اجتماعی، استراتژی بازاریابی در این شبکه ها جزء حیاتی یک کسب و کار محسوب می شود. از هر تاکتیک بازاریابی که استفاده می کنید باید اثربخشی آن را در سطح بالایی حفظ نمایید. اگر شما ساعت های بی شماری را در شبکه های اجتماعی میگذرانید بدون اینکه هیچ سودی برایتان داشته باشد برای جذب مخاطب مبارزه ی سختی را در پیش خواهید داشت.
این مقاله با ارائه چند راهنمایی ساده به شما کمک خواهد کرد تا میزان بهره وری خود را در بازاریابی شبکه های اجتماعی افزایش دهید.
social-media-marketing-mumbai-digillence-rolson
+ اتصال فیس بوک به توئیتر Connect Facebook to Twitter
چنانچه شما میخواهید محتوای یکسانی را برای هر دو شبکه فیس بوک و توئیتر پست کنید، می توانید هر دو حساب کاربری تان را به یکدیگر وصل کنید. زمانی که متصل میشوید، محتوایی که در فیس بوک پست کردید به صورت اتومات در توئیتر هم منتشر خواهد شد (توجه داشته باشید محدودیت 140 کاراکتری توئیتر ممکن است بعضی از پستهایتان را کوتاه کند!)
برای اتصال حساب های کاربری تان به یکدیگر پس از لاگین شدن در توئیتر از بخش تنظیمات گزینه ی اتصال به فیس بوک را انتخاب کنید. پس از آن وارد فیس بوک خواهید شد و حساب های کاربری تان بهم وصل میگردد. زمانی که در حال تلاش برای بهبود وضعیت بهره وری خود در بازاریابی شبکه های اجتماعی هستید،این کار روشی عالی برای ساده سازی تلاش هایتان است.
social-media-marketing
+ پول بپردازید و تبلیغات کنید Paid Advertising
اگر واقعا تمایل دارید تلاش های بازاریابی تان در شبکه های اجتماعی رشد زیادی داشته باشد روی تبلیغ کردن سرمایه گذاری کنید. فیس بوک، توئیتر، لینکداین، اینستاگرام، پینترست همگی به شما پیشنهاد می دهند تا با پرداخت هزینه برایتان تبلیغ کنند. این کار به صاحبان کسب و کار این فرصت را می دهد تا بیشتر دیده شوند. به نظر می رسد تبلیغات فیس بوکی متنوع ترین نوع تبلیغات باشد چرا که می تواند با ارائه هر دو مدل CPM(cost-per-impression) و CPC(cost-per-click) فرمت جدیدی را پردازش کند.

بیشتر بخوانید:  پلتفرم های جدید شبکه های اجتماعی سال ۲۰۲۱ که بازاریابان باید بدانند

+ پست‌های اتوماتیک Automate Posts
هرگز اهمیت پست هایی را که در شبکه های اجتماعی به صورت اتومات منتشر می شوند نادیده نگیرید. مطالعات نشان داده است که بهتر است روزانه پست های متعددی در شبکه های اجتماعی گذاشته شود. این کار برای افزایش مخاطب و بهره وری بسیار مفید خواهد بود با این که ورود به چندین شبکه ی اجتماعی و گذاشتن پست های متعدد می تواند کاری وقت گیر و خسته کننده باشد. برای سهولت در این کار ابزارهایی وجود دارد مثل HootSuite که به صورت اتومات این وظایف را می تواند انجام دهد.

با استفاده از ابزار HootSuite شما میتوانید از قبل پست های خود را در شبکه های اجتماعی برنامه ریزی کنید. HootSuite ابزاری است که به شما هم خدمات رایگان و هم خمات پولی ارائه می دهد. ورژن رایگان این ابزار محدود به برنامه ریزی برای سه حساب کاربری است. البته برنامه های دیگری نیز برای مدیریت حساب های کاربری وجود دارد که ویژگی های مشابهی دارند و شامل برنامه ریزی و انتشار اتومات پست ها نیز می شوند.

اینها فقط چند راهنمایی کوچک بودند برای بهبود اثربخشی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی !

منبع: www.pixelproductionsinc.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0