استراتژی ایمیل مارکتینگ

استراتژی ایمیل مارکتینگ و مهم‌ترین آن کدام است؟

زمان مطالعه 2 دقیقه832۰

بر اساس تحقیقات اخیر Ascend2، بازاریابان بر این باورند که شخصی‌سازی ایمیل برای مشتری، آزمایش طرح‌ها و دیزاین‌های مختلف ایمیل و استفاده از پیام‌های خودکار خوشامدگویی یا تشکر، از مهم‌ترین موارد در استراتژی ایمیل مارکتینگ هستند.

کدام استراتژی ایمیل مارکتینگ مهم‌تر است؟

این نظرسنجی در دسامبر سال ۲۰۲۰ در میان ۲۹۸ بازاریاب ۴۰٪ از آنها برای شرکت‌های B2C ، ۳۱٪ برای شرکت‌های B2B و ۲۹٪ برای شرکت‌های هیبریدی B2C-B2B کار می‌کنند انجام شده است.

بازاریابان بر این باورند که شخصی‌سازی ایمیل (۴۳٪) و کیفیت داده (۳۹٪) از مهم‌ترین عوامل مؤثر در ساخت یک استراتژی موفق در ایمیل مارکتینگ است.

استراتژی ایمیل مارکتینگویژگی‌های تست

همچنین از جمله کارهای مهم قبل از راه‌اندازی کمپین بازاریابی ایمیل، طراحی (۴۳٪) و اطمینان از قابلیت تحویل ایمیل به مخاطب (۳۶٪)، مهم‌ترین ویژگی که باید به آن توجه کنید، است.

ایمیل مارکتینگ ایمیل خودکار

مؤثرترین نوع ایمیل خودکار، ایمیل خوشامدگویی یا تشکر (۴۹٪) و پیام‌های نظرسنجی یا بازخورد (۴۶٪) است.

بازاریابی ایمیل

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است، برای مشاوره با ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/syy7z

824 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند