استوری اینستاگرام به وب‌سایت آمد! + قابلیت‌های جدید اینستاگرام

استوری اینستاگرام در نسخه وب
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

یکی از محبوب‌ترین امکاناتی که اینستاگرام در این اواخر به اپلیکیشن خود اضافه کرده استوری اینستاگرام است.
کاربران از این پس می‌توانند با مراجعه به نسخه موبایل وب‌سایت اینستاگرام نیز استوری‌های کاربران مختلف را مشاهده کنند. از طرف دیگر کسانی که دوست نداشتند استوری‌ها را در اپلیکیشن ببینند و از وب‌سایت اینستاگرام برای گشت‌وگذار در آن استفاده می‌کردند، دیگر جایی نیست تا از دست استوری فرار کنند.

نسخه‌ دسکتاپ وب‌سایت اینستاگرام هنوز هم به دلایلی که مشخص نیست، استوری‌ها را برای همه کاربران نشان نمی‌دهد و استفاده‌ی زیادی هم ندارد؛ چراکه نمی‌توان از طریق آن تصویری آپلود کرد و به‌همین دلیل استوری‌ها بی‌فایده خواهند بود.

هم‌اکنون کاربران نسخه‌ی موبایل وب‌سایت اینستاگرام می‌توانند به مشاهده‌ی استوری‌ها بپردازند، اما هنوز قابلیت گذاشتن استوری از طریق وب‌سایت به آن اضافه نشده است.

فیسبوک در حال بروزرسانی سرویس‌های محبوب اینستاگرام است. از امکان نمایش کامنت‌ها به شکل خوشه‌ای گرفته تا تغییر در ساختار آلبوم عکس‌های اینستاگرامی در سایزهای مختلف به تازگی به ویژگی‌های اینستاگرام اضافه شده است.

در جدیدترین به‌روزرسانی اینستاگرام، کاربران می‌توانند آلبوم تصاویر خود را در دو حالت افقی و عمودی بسازند و دیگر محدود به تصاویر مربعی نیستند. گرچه هنوز هم نمی‌توان ترکیبی از تصاویر افقی و عمودی را هم‌زمان در یک آلبوم قرار داد و پیش از ساخت آلبوم باید یکی از حالت‌های افقی، مربعی یا عمودی را انتخاب و تنها از آن استفاده کرد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0