اسرار شرکت های بزرگ که نمی‌خواهند مشتریانشان از آن‌ها مطلع شوند

اسرار شرکت های بزرگ

وقتی ناگهان شناختی عمیق تر از نحوه عملکرد شرکت‌های بزرگ جهانی پیدا کرده و به پشت پرده‌ها پی می‌برید، متوجه می‌شوید که تنها پول مطرح بوده و شرکت‌ها عاشق چشم و ابروی شما نیستند. این تغییر کوچک در طرز نگاه شما شاید چیز چندان مهمی به نظر نرسد اما اسرار شرکت های بزرگ که تا به امروز آشکار شده ممکن است ذهنتان را به شدت درگیر کند.

اسرار برند های بزرگ جهان

آنا زاریسا، موزیسین و تولید کننده محتوای ویدئویی از کارمندان سابق برخی خرده فروشی‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای خواست تا راز‌ها و اسرار شرکت های بزرگ صاحب محل کارشان که فقط آن‌ها از آن آگاه هستند را با دیگران به اشتراک بگذارند. بعضی از آن‌ها پاسخ‌های جالبی به این سوال داده‌اند.

مطالعه بیشتر: پنج کلید طلایی کار با شرکت های بزرگ

اسرار رستوران Subway

اسرار رستوران ساب وی

یکی از کارکنان سابق رستوران زنجیره‌ای «Subway» می‌گوید که پس از یخ زدایی، هر تکه گوشت را باید تا 3 روز استفاده کرد و سپس باید آن را دور انداخت. با این وجود، مدیر یکی از شعب رستوران اغلب اوقات کارکنان را تهدید می‌کرد که در راستای کاهش هزینه‌ها باید هر تکه گوشت یخ زدایی شده را تا 7 روز دور نینداخته و در پخت غذا از آن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: بزرگترین شرکت های مواد غذایی مصرفی در جهان

اسرار رستوران Domino

در دومینو یک سری اسرار پشت پرده وجود دارد که یکی از کارکنان رستوران آن‌ها فاش کرده است. اول از همه، این که اگر به رانندگان و پیک‌های موتوری انعام ندهید، آدرس شما را حفظ کرده و دیگر نمی‌پذیرند که سفارشاتتان را به شما تحویل دهند. از آن طرف، اگر به آن‌ها انعام دهید، از دادن هر نوع چاشنی و سس به شما دریغ نخواهند کرد.

قبل از تحویل غذا، هر پیتزا با ترازو وزن شده و کارکنان مجاز هستند فقط مقدار مشخصی پنیر و مواد بر روی آن قرار دهند. اگر مدیر یا صاحب رستوران متوجه شود که وزن پیتزا بیش از حد مجاز است، با شما در این باره صحبت خواهد کرد.

سس «مارینارا» معروف آن فقط مخلوط یک نوع کنستانتره با آب است و هیچ چیز خاص دیگری ندارد.

سبزیجات و گوشت‌ها، گهگاه تازه و گهگاه کنسروی مصرف می‌شوند. کارکنان هنگام کار گاهی اوقات فراموش می‌کنند که دستکش دست کنند.

در شعب دومینو به طور کلی بهداشت چندان رعایت نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: این رستوران به افراد واکسینه سرویس نمی‌دهد

اسرار مک دونالد

اسرار مک دونالد

در ظاهر شاید مک دونالد هیچ تفاوتی با دیگر رستوران‌های فست فود در جهان نداشته باشد اما راز‌هایی در این رستوران هست که شما از آن‌ها خبر ندارید. به عنوان مثال، نی نوشابه در مک دونالد بزرگ تر از دیگر رقبای آن در همه جا دنیا است.

زیرا به این ترتیب کربنات بیشتری با زبان شما تماس پیدا کرده و طعم نوشابه را با شدت بیشتر می‌چشید. به مرغ کبابی مک دونالد آب نمک تزریق می‌شود تا در عین حفظ رطوبت، در طول فرایند پخت نیز طعم و مزه خوب خود را حفظ کند. کوکا کولایی که برای مک دونالد ارسال می‌گردد، طبق سفارش مدیران رستوران در مقایسه با نوشابه‌های ارسالی به دیگر رستوران‌ها، کمی شکر و اسانس بیشتر دارد.

بستنی موجود در دستگاه بستنی ساز مک دونالد با خامه کامل درست شده و دستگاه نیز هفته‌ای یک بار تمیز می‌گردد.

بیشتر بخوانید: بسته بندی خلاقانه بستنی : قهرمان خود را انتخاب کنید

اسرار ویکتوریا سکرت

اسرار ویکتوریا سکرت

مدیران این فروشگاه زیبا ترین دختران را در بخش فروش و بقیه را در اتاق ثبت نام یا اتاق پشتی به کار می‌گمارند. به فروشندگان زن گفته می‌شود تا با مشتریان مرد معاشقه کرده و از این طریق تا آن جا که می‌توانند حس علاقه به خرید کارت اعتباری احمقانه فروشگاه را در آن‌ها به وجود بیاورند.

لینک منبع: boredpanda.com