اشتباهات دیجیتال مارکتینگ که کسب و کار شما را با مشکل مواجه می کند

اشتباهات دیجیتال مارکتینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

ما در دنیایی مبتنی بر فناوری زندگی می‌کنیم و دیجیتال مارکتینگ از جهات بسیاری از شیوه‌های سنتی بازاریابی پیشی گرفته است. با توجه به این که مصرف کنندگان اکنون برای پاسخ سؤالات خود به اینترنت مراجعه می‌کنند، واضح است که چرا اشتباهات دیجیتال مارکتینگ می‌تواند پیشرفت یک کسب و کار را به هم بزند.

این امر نه تنها نیازمند اجرای تاکتیک‌های هوشمندانه است، بلکه نیازمند آگاهی از پرتگاه‌های پیش رو و چگونگی اجتناب از آن هاست. در این مقاله با نحوه جلوگیری از انواع اشتباهات دیجیتال مارکتینگ آشنا خواهید شد که می‌توانند از خارج شدن قطار برند شما از مسیر خود جلوگیری کند.

هرگز به اهدافی که تعیین نکرده‌اید نمی‌رسید

این اتفاق غیر طبیعی نیست، اما شگفت آور است که چه تعداد از برندها به دیجیتال مارکتینگ به این مسئله بی‌توجه هستند. ایجاد یک حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی و استفاده از چند هشتگ فایده زیادی نخواهد داشت مگر هدف واضحی برای کار خود تعریف کرده باشید.

شاید این هدف، افزایش بازدید سایت برند شما یا تولید راه‌های ارتباطی بیشتر از دستگاه‌های همراه باشد. در هر حالت، اهداف قابل اندازه‌گیری می‌توانند به برقراری ارتباط با مخاطبان و هدایت استراتژی‌های آینده شما کمک کنند.

نیازهای مخاطبان خود را درک کنید

بدیهی است که مشتریان شما مایه حیات کسب و کار شما هستند، بنابراین عدم درک خواسته‌هایشان باعث می‌شود هرگونه اقدام در زمینه دیجیتال مارکتینگ بی‌ثمر شود. این یکی از رایج‌ترین اشتباهات دیجیتال مارکتینگ است و حتی هوشمندانه‌ترین و جذاب‌ترین ایده‌های تبلیغاتی در صورتی که نتوانند با مصرف کننده مورد نظر ارتباط برقرار کند، شکست می‌خورند، یا از آن بدتر، مخاطب مورد نظر را به طور کلی از دست می‌دهند. همه چیز از نحوه استفاده از زبان در محتوا گرفته تا ارزیابی نحوه استفاده مشتری از شبکه‌های اجتماعی باید در رویکرد بازاریابی برند شما نقش داشته باشند. زمانی را به این کار اختصاص دهید تا به تجزیه و تحلیل مخاطبان بپردازید و دریابید که چه چیزی باعث ایجاد انگیزه در آنها می‌شود.

محتوای هدفمند تولید کنید

کاربران اینترنت دائماً در حال استفاده از انواع مختلف محتوا هستند، اما محتواهایی که به اشتراک گذاشته می‌شود و در جستجوی Google رتبه‌های بالایی کسب می‌کنند، هویتی واقعی دارند. الگوریتم‌های موتور جستجو به طور مداوم در حال تحول هستند و ضروری است که یک برند برای استفاده از مزایای دیجیتال مارکتینگ، محتوای متمایزی تولید کند. مطالب خوب و خلاقانه باید حاوی پیامی باشند که در راستای اهداف شما هستند و محتوایی با ارزش به مخاطبان مورد نظر ارائه دهد.

استفاده از آخرین ترندها و رقابت نیز به همان اندازه مهم است. از خود بپرسید، “آیا اکنون زمان مناسب استفاده از این تاکتیک برای ارتباط با مخاطب است؟” گاهی ممکن است پاسخ بله نباشد. با توجه به این مطالب می‌توانید به نتایج مطلوب دست پیدا کنید.

برای بهره‌مندی از مزایای محتوای هدفمند می‌توانید از خدمات تولید محتوا آژانس دیجیتال مارکتینگ لاوان استفاده کنید. برای دریافت مشاوره رایگان نیز می‌توانید با شماره ۰۲۱۸۹۳۳۷ داخلی ۷۰۶ تماس بگیرید.

ROI خود را پیگیری کنید

ROI دیجیتال مارکتینگ شما با برندهای دیگر متفاوت خواهد بود. با این حال، آنچه در تمامی کسب و کارها مشترک است، نیاز به پیگیری اقدامات آنها برای به حداکثر رساندن بازدهی است. اصلاح روش SEO (بهینه سازی موتور جستجو) شما و استفاده از AdWords (سیستم تبلیغات گوگل) می‌تواند به بالاتر بردن بازدهی کمک کند، اما درک داده‌ها برای بالا نگه‌داشتن آن حیاتی است.

یکی از سایر اشتباهات دیجیتال مارکتینگ که باید از آن پرهیز کنید این است که هرگز بعد از راه‌اندازی اقدامات تبلیغات دیجیتالی خود، آن‌ها را به حال خود رها نکنید. این موضوع به این معنا نیست که باید هر ساعت از روز همه چیز را بررسی و کنترل کنید، اما بررسی منظم، ضروری است. ابزارهای تحلیلی زیادی برای کمک به شما وجود دارد، بنابراین وسایل مختلف را برای کمک به کسب و کارتان امتحان کنید زیرا این ابزارها کمک می کنند تا حداکثر سود خالص را بدست آورید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0