کمپین Airbnb : اقامت در کابین کابلی در آلپ

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سایت Airbnb یکی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌ها در حوزه اجاره و رزرو محل اقامت برای سفر است.
این سایت امکان رزرو انواع محل‌های اقامتی در 190 کشور و 34000 شهر را فراهم می‌کند که این اقامتگاه‌ها شامل کلبه‌ها، منازل، ویلا، کاخ، هتل و بسیاری موارد شگفت‌انگیز دیگر است که بر اساس بودجه متقاضی پیشنهادات فراوانی را ارائه می‌دهد.
66b43be1_original
با توجه به توضیحات فوق بهترین کمپین تبلیغاتی این سایت برای جذب مخاطب و خلق یک سفر زیبا و رویایی چه ایده‌ای می‌تواند باشد؟

Airbnb یک مسابقه با نام ” یک شب در 9000 فوتی آسمان Night at 9,000ft in the air ” راه اندازی کرده و هدیه آن اقامت یک شب در ارتفاع 9000 فوتی کوه‌های آلپ است!
اقامت-در-تله‌کابین-کابلی-در-آلپ-1
تله‌کابین‌های پیست اسکی Courchevel آلپ که در فرانسه قرار دارد جهت نقل و انتقال 100 اسکی‌باز مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی این‌بار Airbnb برای اقامت مشتریان خود در آلپ یکی از این کابین‌ها را در اختیار گرفته و به‌عنوان هدیه آن را به برندگان کمپین خود تقدیم می‌کند!

این کابین در فضایی بین زمین و آسمان در کوه‌های برفی و زیبای آلپ قرار دارد و با وسایل لوکس و دو تخت دونفره برای 4 نفر آماده شده است و شرکت‌کنندگان در این کمپین می‌توانند با درخواست روز مورد نظر خود در سایت Airbnb به این آرزوی شگفت‌انگیز بیاندیشند. اما چگونه؟
تنها یک جمله 100 حرفی کافی است!
اقامت-در-تله‌کابین-کابلی-در-آلپ-2
علاقه‌مندان تنها باید در 100 حرف، دست‌اندرکاران Airbnb را متقاعد کنند که چرا علاقه دارند یک شب را در تله‌کابین کابلی آلپ بگذرانند و مطمئناً زیباترین و جالب‌ترین پاسخ‌ها برنده اقامتی لوکس و بیادماندنی در کوه آلپ خواهد شد.
درخواست‌ها در این آدرس ثبت می‌گردد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0