بستن

الکامپی که داشتیم؛ یادش بخیر…

elecomp 2013

شمارش معکوس برگزاری نمایشگاه الکامپ در سایت iranelecomp.net آغاز شده است و اطلاعات و اخبار مربوط به رزرو و فروش غرفه‌ها نیز مطابق معمول هر سال در اختیار کاربران قرار می گیرد تا شرکت‌ها بتوانند بر اساس برنامه‌ها و سیاست‌های خود در این آوردگاهِ تخصصی حضور پیدا کنند.
elecomp-2013-banner
داستان الکامپ که روزی به عنوان یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین نمایشگاه‌های کشور محسوب می‌شد، هر سال با حرف و حدیث‌های مکرر دنبال می‌شود و البته که به مرور نیز از اُبهت و وجاهت آن کاسته شد. خاصه در این چند سال اخیر که همنشین قدیمی‌اش یعنی نمایشگاه تلکام نیز خرج خود را از آن سوا کرد و بازار فناوری اطلاعات نیز با کم‌توجهی دولت به عنوان بزرگترین مشتری‌اش دچار رکود شدید شد.

از سوی دیگر نمایشگاه جیتکس امسال برخلاف سال‌های اخیر، غرفه‌داران و بازدیدکنندگان ایرانی زیادی داشت که این نمایشگاه را به عنوان بازاری جدی برای فروش یا خرید سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مورد نظر خود می دانند و البته که محل و مفری برای گردش و تفریح در بیابان‌های آباد…
اما چه می‌شود که نمایشگاه الکامپ ما به قدمت ۱۹ سال هر سال مهجورتر و خالی‌تر از گذشته می‌شود و استقبال شایانی نیز از سوی شرکت کنندگان داخلی و شرکت‌های خارجی از آ ن نمی‌شود؟

چگونه است که نمایشگاه الکامپ ما هنوز بعد از ۱۹ سال فاقد یک لوگوی مشخص است تا نشانی آشنا باشد بر فراز وب‌سایت یا در تبلیغات و…
elecomp-2013-website
چگونه است که انجمن صنفی تخصصی این حوزه به طیب خاطر و فراغ بال فرمان شرکت و همیاری و حضور جدی صدها شرکت عضو خود را در آن نمی‌دهد؟
چرا اساساً نباید این نمایشگاه تخصصی توسط صنف تخصصی خود برگزار شود تا آنگونه که شایسته است در ایران و جهان دیده و شناخته شود؟

مثل هر سال بازهم امیدوارم امسال نمایشگاه بهتری را شاهد باشیم. امیدوارم برکت و جنب و جوش به رگ‌های یخ‌زده حوزه فناوری اطلاعات بازگردد. پروژه‌های خوبی از دل همین الکامپ شکل بگیرد و چرخ زنگ‌زده اقتصاد فناوری اطلاعات مملکت بهتر از پیش بگردد و بچرخد.

امروز اگر از قدیمی‌های صنف بپرسی که از الکامپ چه خبر همه خواهند گفت: الکامپی که داشتیم؛ یادش بخیر…
اما امیدوارم روزی برسد که حداقل در خاورمیانه، حسرت الکامپ ما را داشته باشند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
وقتی در سال‌های قبل نمایشگاه الکامپ و تلکام با آمیخته‌ایی از تکنولوژی‌های جدید و ابزار
ویدئو کنفرانس این روزها که صحبت از دور کاری زیاد است، بسیار به کار شرکت‌ها
گروه صنعتی گلرنگ یکی از بزرگترین هلدینگ‌های ایران است که در حوزه‌های بسیار متنوعی فعالیت
برچسب : الکامپالکامپ 19الکامپ 2013انجمن صنفیجیتکس دبینمایشگاه الکامپنمایشگاه الکامپ نوزدهم
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
یاد گرفته‌ایم برای ارج نهادن به موضوعی خاص و یا…