ال جی ماسک ها را مجهز به میکروفون و اسپیکر می‌کند

ال جی

ماسک تصفیه هوا LG

سال گذشته، برند ال جی ماسکی پیشرفته مخصوص به خود را ارائه داد که با باتری کار کرده و ترکیبی از فیلتر‌های H13 HEPA، فن‌های دوگانه و حسگر تنفسی به شمار می‌رفت.

حالا، این برند خبر از اعمال نوعی به روز رسانی در دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی خود موسوم به «PuriCare» داده و اعلام کرده که به منظور تقویت صدای کاربر به این ماسک جدید میکروفون و بلندگو اضافه کرده است.

مطالعه بیشتر: جاروبرقی ال جی در ارتفاع حرکت می کند

ال جی توضیح داد: «فناوری کاملا جدید برند تحت عنوان «VoiceON» به طور خودکار موفق به تشخیص صدای کاربر هنگام حرف زدن شده و در صدد تقویت صدای او از طریق اسپیکر تعبیه شده داخل ماسک بر می‌آید.»

به هر حال، با وجود استفاده از فیلتر‌های هوا و فن‌های قابل تعویض برای تصفیه هوایی که کاربر آن را نفس می‌کشد، باز هم ال جی مدعی محافظت ار فرد در برابر کرونا نیست.

با توجه به اطلاعات دریافتی از شرکت رسانه ای و صاحب روزنامه «The Hill»، در حالی که هنوز قیمت این دستگاه تصفیه هوای پوشیدنی به روز رسانی شده ال جی یعنی همان «LG Puricare» اعلام نشده اما این شرکت مدعی است که قبل از ورود به بازار‌های بین المللی، برای اولین بار در ماه آگوست این محصول در تایلند عرضه خواهد شد.

منبع: www.designtaxi.com