اولین بیلبورد تبلیغاتی آنلاین در اتوبان همت

بیلبورد تبلیغاتی آنلاین خلاقانه در تهران
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

هر روز با عبور از خیابان‌ها و اتوبان‌های شهر، با بیلبوردهای تبلیغاتی متنوعی رو به رو می‌شویم. بیلبوردهایی که تلاش می‌کنند تا با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، با شعارهای جذاب و جالب، توجه ما را به خود جلب کنند. برخی از آنها به سادگی، ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کرده اما برخی، سعی می‌کنند با پیچیدگی توجه جلب کنند. غافل از اینکه سادگی، رمز ایجاد ارتباط خوب با مخاطب است. گاهی این سادگی، در یک بیلبورد تبلیغاتی آنلاین، با ترفندی خلاقانه تعریف می‌شود.

تبلیغات محیطی جذاب

تبلیغات، انواع مختلفی دارد که باید برای هر موقعیت، از مناسب‌ترین نوع آن استفاده کرد. اینکه افراد فعال در این حوزه بدانند در هر شرایطی، بهترین روش برای تبلیغات چیست، می‌تواند به رشد برند و شناخته شدن آن کمک کند. اما در این بین، تبلیغات محیطی، یکی از مؤثرترین روش‌ها بوده که به آشنا شدن مخاطب با برند کمک زیادی می‌کند.

ما هر روز با بنرها و بیلبوردهای زیادی در سطح شهر مواجه شده و به برخی از آنها بیشتر دقت می‌کنیم. دلیل آن هم جذابیت و جالب بودن محتوای آن است. اما بیلبوردهای تبلیغاتی زیادی هم هستند که بدون توجه، از کنارشان عبور کرده و توجه خاصی به آنها نمی‌کنیم. دلیل این عدم توجه، می‌تواند جذاب نبودن، ساده و خلاقانه نبودن محتوای آن تبلیغ باشد.

مطالعه بیشتر: بیلبورد خلاقانه در مترو

برخی از برندها، تصور می‌کنند با تولید یک محتوای پیچیده، می‌توانند ذهن مخاطب را به خود مشغول کنند که به چالش کشیده شده و با آن برند تعامل داشته باشد. اما همیشه این طور نیست، چراکه بسیاری از افراد، اهمیتی به محتوا پیچیده یک برند نداده و از آن عبور می‌کنند. همین باعث می‌شود تعاملی بین برند و مخاطب ایجاد نشود.

بیلبورد تبلیغاتی آنلاین نمایش قیمت ورق استیل

راز موفقیت یک بیلبورد تبلیغاتی چیست؟

همان‌طور که گفتیم، بیلبورد تبلیغاتی، مهم و تأثیرگذار هستند. اما این تأثیر وقتی به بیشترین حد خود می‌رسد که بتواند به خوبی، با مخاطب ارتباط برقرار کند. خلاقیت و ابتکار داشته باشد و تازگی آن، توجه مخاطب را به خود جلب کند. یک بیلبورد تکراری، مثل سایر برندها، حوصله مخاطب را سر برده و او را از تبلیغات یک برند نا امید می‌کند.

برای همین تبلیغات روی بیلبوردها برای برندها یک چالش مهم و سخت است. به گروهی از افراد خلاق و ریزبین نیاز دارد که بتوانند به نکاتی پی ببرند که شاید هر کسی متوجه آنها نیست. برای مثال، تکراری نبودن محتوای یک بیلبورد، مسئله بسیار مهمی است که ما این روزها زیاد با آن مواجه می‌شویم. محتواهای تکراری که دیگر جذابیت ندارند و توجه ما را به عنوان مخاطب، به خود جلب نمی‌کنند.

البته برخی برندها برای فرار از این تکراری بودن محتوا، دست به تولید یک محتوای پیچیده در تبلیغات محیطی خود می‌زنند. می‌توان گفت این روش هم به اندازه یک محتوای تکراری بی تأثیر است. چراکه بسیاری از مخاطبان، وقت خود را برای درک آن صرف نکرده و اهمیتی به پی بردن راز آن نمی‌دهند. همین باعث می‌شود که تعاملی بین برند و مخاطب شکل نگیرد.

خلاقیت به پیچیده بودن ربط ندارد، بلکه باید در نهایت سادگی، اتفاق افتد. اجرا کردن یک ترفند ساده، گاهی می‌تواند بیشترین تأثیر را روی مخاطب گذاشته و او را به ایجاد تعامل وادار کند. همین ترفندها باعث می‌شوند که نام یک برند و خدمات آن در ذهن مخاطب ثبت شود.

بیشتر بخوانید: بیلبورد خلاقانه و حضور یک انسان زنده در بیلبورد شکلات Cadbury

بیلبورد تبلیغاتی آنلاین

حالا که از سادگی و خلاقیت در محتوا صحبت می‌کنیم، لازم است برای این ابتکار و نوآوری، مثالی هم بزنیم که ملموس باشد. بیلبوردهای تبلیغاتی، می‌توانند با اضافه کردن برخی اجزای جدید و زنده، ارتباط بیشتری با مخاطب داشته باشند. به این صورت که با هر بار نگاه کردن به آن‌ها، عدم تکراری بودن محتوای آن، توجه مخاطب را به خود جلب کند.

اضافه کردن یک بخش آنلاین که هر لحظه اطلاعات تازه و جدید به مخاطب بدهد، یک اتفاق تازه، جدید و جذاب است. این بخش باعث می‌شود با نگاه کردن یک بیلبورد ساده از کنار آن رد نشویم. بلکه صبر کنیم، کمی به آن دقت کرده و اطلاعات تازه و جدید به دست آوریم. بعد از این مکث و توجه، نام برند و خدمات آن، بیشتر در ذهن ما به عنوان مخاطب ثبت می‌شود.

بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه در تهران

یکی از راه‌های جالب و مؤثر برای اجرای بیلبورد تبلیغاتی آنلاین، این است که برای مثال قیمت محصولات مختلف را مانند قیمت میلگرد، قیمت لوازم خانگی و غیره را به صورت لحظه‌ای، اعلام کنیم. همچنین می‌توان در این بیلبوردها، محصولاتی که شامل تخفیف شده‌اند را معرفی کرده و بازه زمانی استفاده از این تخفیف‌ها را اعلام کرد. به این صورت مخاطب تعامل بیشتری با بیلبورد برقرار می‌کند. برند هم می‌تواند در هر لحظه، اطلاعات بیشتری را به مخاطب منتقل کند و این خلاقیت، یک اتفاق دو سر برد است. چراکه هم به برند و هم به مخاطب سود می‌رساند.

اجرای بیلبورد تبلیغاتی آنلاین در سطح شهر

برای اولین بار در اتوبان‌های شهر، شاهد این بیلبوردهای تبلیغاتی آنلاین جذاب و دیدنی هستیم که آهن آنلاین، این اتفاق مبتکرانه را رقم زده است. برند آهن آنلاین با استفاده از مفاهیم سادگی، تازگی و خلاقیت در محتوا، دست به تولید بیلبوردهای تبلیغاتی آنلاین زده تا از تولید یک محتوای تکراری، پرهیز کند.

با هر بار نگاه کردن به بیلبورد تبلیغاتی آنلاین آهن آنلاین می‌توانید قیمت محصولات این وبسایت همانند قیمت تیرآهن و قیمت پروفیل را به صورت لحظه‌ای ببینید. این بیلبورد باعث می‌شود که لحظاتی را صرف دقت به محتوای آن کرده و نام برند را در ذهن خود ثبت کنید. این اتفاق، یک حرکت خلاق و جدید است که امیدواریم در سایر تبلیغات، برای رهایی از بیلبوردهای تکراری، دیده شود.

همچنین برای دریافت قیمت محصولات به روز، به وب سایت آهن آنلاین به نشانی https://ahanonline.com/ مراجعه فرمایید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0