اولین دستگاه فروش اتوماتیک در جهان که از شما داده می‌خواهد!

آگهی تبلیغاتی خلاقانه
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در حالی که همه کارشناسان بر این باورند که داده به تدریج جای ارز‌های قدیمی را می‌گیرد، آژانس تبلیغاتی «شاکلتون» اسپانیا یک دستگاه فروش اتوماتیک موسوم به «Data Pro Quo» را از سال 2019 تاکنون راه انداخته که به عنوان اولین دستگاه در نوع خود در ازای دریافت داده به شما جنس می‌فروشد!

دستگاه فروش اتوماتیک

به این ترتیب شما می‌توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود یک لیوان اسموتی، با پاسخ‌دادن به دو سؤال کاری یک اسنک و حتی با پرکردن یک پرسش‌نامه چند عدد ایرپاد از دستگاه تحویل بگیرید. در قالب این پروژه، تیم نوآوری «Accenture Interactive»، کارگاه ماشین‌سازی «کنای» و «گروه اووکا»، یک شرکت چندملیتی پیشرو در حوزه دستگاه‌های فروش خودکار، با آژانس تبلیغاتی «شاکلتون» همکاری کردند.

در محیط‌های B2B، هدف از انجام این کار چیزی فراتر از اجرای الگوی جدید کسب و کار و دریافت اطلاعات واقعی برای استفاده در فرایند اصلاح و بهسازی پروژه‌های مشاوره در آینده است. دستگاه فروش اتوماتیک V1 در شرایط فعلی در قطب دیجیتال «Accenture» در مادرید نصب و در حال بهره‌برداری است.

دقیقاً مثل هر دستگاه فروش اتوماتیک دیگری، کاربر کالای مورد نظر خود را انتخاب می‌کند اما در مرحله بعدی نیازی به‌قرار دادن پول یا کارت بانکی برای خرید آن نیست و در واقع هیچ جایی برای انجام این کار تعبیه نشده است.

در عوض خریدار صفحه‌ای را جلوی روی خود می‌بیند که با هدف ارائه داده‌های مفید و عملی می‌توان به یک سری سؤال ساده پاسخ داد. در ادامه یک نوع رابط خاص طراحی شده که امکان کسب یک تجربه بی‌نقص و بدون دردسر را برای کاربر فراهم می‌کند.

منبع: www.adsoftheworld.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0