اولین دوره از جشن بزرگ آپارات ویژه تولید محتوا برگزار شد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بدون شک این روزها وب‌سایت آپارات قدرتمندترین رسانه ایران در فضای وب است و با گذشتن از مرز 10.5 میلیون بازدید موفق روزانه توانسته است پای خود را برای برداشتن گام‌هایی مستحکم‌تر کند.
آپارات در سه سال گذشته تلاش کرده است تا به تولید محتوا رو بیاورد و این رشد در یک سال گذشته روند بسیار خوبی داشته است. در حال حاضر برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های مختلف در وب سایت آپارات در حال تولید و پخش است.

در حال حاضر نزدیک به 120 برنامه اختصاصی در بستر آپارات در حال پخش است که بیش‌از 90 برنامه به صورت هفتگی تولید و پخش می‌شود. 97 برنامه تولیدی در اولین دوره از جشن بزرگ آپارات شرکت کردند که در دو بخش هیات داوران و آرای مردمی به رقابت پرداختند.

مطالعه بیشتر: با آپارات در اعجوبه های ایرانی اضافه شوید

در جشن بزرگ آپارات برنامه‌های ویدیویی تولیدشده در ۶ بخش ورزشی، علم و تکنولوژی، سرگرمی و گیم، اجتماعی-تاریخی، هنری و انیمیشن با یکدیگر به رقابت پرداختند:
برندگان اولین دوره از جشن بزرگ آپارات در بخش آرای مردمی عبارت هستند از:
بخش ورزشی: برنامه فوتبالی سرخابی
بخش انیمیشن: برنامه بفرمایید خنده
بخش سرگرمی و گیم: برنامه تاکینو
بخش علم و تکنولوژی: برنامه کلید
بخش اجتماعی-مذهبی: برنامه خط قرمز
بخش هنری: سریال طنز نعلبکی

برندگان بخش اصلی جشن بزرگ آپارات که بر اساس نظر هیات داوران انتخاب شدند به شرح زیر است:
بخش هنری: برنامه سینمایی آپاراتچی
بخش اجتماعی-مذهبی: برنامه خشت خام
بخش علم و تکنولوژی: برنامه تلسکوپ
بخش انیمیشن: برنامه پندانه
بخش ورزشی: برنامه فیت
بخش سرگرمی و گیم: برنامه جعبه سیاه

بیشتر بخوانید:  وایرال ویدئو و نزدیک شدن به 200 میلیون بازدید

اطلاعات کامل‌تر را در صفحه جشن بزرگ آپارات بخوانید.

در این مراسم از اپلیکیشن جدید آپارت به نام اپلیکیشن شومات رونمایی شد. این اپلیکیشن در راستای حمایت از تولیدکنندگان آثار با ایجاد باشگاه هواداری در راستای کسب درآمد برای ایشان ایده‌پردازی و طراحی شده است.

یوتیوبر Youtuber در خارج از مرزهای ایران یک شغل است که به کاربران فعال و تولید کننده محتوا در یوتیوب گفته می‌شود و درآمد بسیار بالایی نیز از این طریق بدست می‌آورند. امیدواریم آپارات نیز با تغییر در استراتژی تولید محتوا و کسب درآمد، آورده‌های حاصل از محتوای تولید شده را با تولیدکننده به اشتراک بگذارد تا در آینده شاهد اینفلوئنسرهایی در آپارات یا شادید آپاراتر باشیم!

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0