بستن

اپلیکیشن‌ها از تلویزیون محبوب‌تر شده‌اند

amazon-fire-tv-stick-apps

به‌تازگی موسسه آماری فلوری Flurry آماری را در مورد کاربران آمریکا منتشر کرده است که نشان می‌دهد بیشتر از اینکه آنها به تماشای تلویزیون بنشینند وقت خود را صرف اپلیکیشن‌های موبایل خود می‌کنند.

بر اساس این آمار هر کاربر آمریکایی به‌طور میانگین روزانه ۱۹۸ دقیقه از وقت خود را در اپلیکیشن‌ها می‌گذارند، این زمان برای تماشای تلویزیون در حدود ۱۶۸ دقیقه است. البته باید توجه کرد که آمار منتشر شده فقط در مورد اپلیکیشن‌ها است و شامل وبگردی نمی‌شود. میانگین زمان وبگردی برای این کاربران زمانی در حدود ۲۲۰ دقیقه در روز است.
unnamed-w600
یکی نکته جالب که در گزارش این موسسه قابل توجه است این است که پرداخت هزینه برای خرید اپلیکیشن یا محتوا و سرویس روی اپلیکیشن‌ها به شدت افزایش یافته و برای کاربران به امری عادی تبدیل شده است، این در حالی است که در سال‌های گذشته کاربران بیشتر برای بازی هزینه می‌کردند اما حال اپلیکیشن‌هایی همچون سرویس‌های استریم آنلاین اسپاتیفای، نت‌فلیکس و پاندورا بیشترین هزینه‌ها را برای کاربران رقم می‌زنند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
تیک تاک و اسنپ چت خیلی آرام و مجلسی(!) به رقیب جدی اینستاگرام درآمده‌اند و
ژل ضد عفونی به یکی از ترندهای سرچ ایرانی‌ها در گوگل تبدیل شده و در
ویدئو کنفرانس این روزها که صحبت از دور کاری زیاد است، بسیار به کار شرکت‌ها
برچسب : اپلیکیشن محبوب تر از تلویزیوناپلیکیشن موبایل در مقابل تلویزیوناپلیکیشن های محبوباپلیکیشن‌هابازار اپلیکیشن موبایل
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
فستیوال سوشی Sushi Fest اولین فستیوال سنتی سوشی در اروپاست.…