رد پای دایناسور بر روی ساحل، سریال جدید اپل تی وی را تبلیغ می کند

اپل تی وی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

وجود ردپای یک دایناسور عظیم الجثه «تی. رکس» در ساحل ولز در تعطیلات آخر هفته، مسافران و رهگذران را شگفت زده کرد. ساحل شن و ماسه ای «تریس لیفن» در منظقه «پمبروکشایر» توسط یک تیم بزرگ مشتمل بر 10 هنرمند به محیطی با فضای دوران زمین شناسی «کرتاسه پسین» تبدیل شد تا این واقعیت تازه کشف شده را با افتخار به اطلاع همه برساند که این دایناسور غول پیکر می‌تواند شنا کند. این چیدمان خیره کننده برای تبلیغ سریال علمی تخیلی «سیاره در ما قبل تاریخ» از اپل تی وی مورد استفاده شد که مدت‌ها بینندگان در انتظار آن بودند. این سریال جذاب و هیجان انگیز به روایت «سر دیوید آنتبرو» و به کمک موسیقی ساخته شده توسط «هانس زیمر»، از لنز دوربین تاریخ طبیعی به دوران ما قبل تاریخ باز می‌گردد.

تبلیغات سریال اپل تی وی

تیم هنرمندان بیش از 4 ساعت زمان را صرف ایجاد این مسیر و صحنه ما قبل تاریخی به طول 50 متر کردند. در ادامه 64 ردپای دایناسور در مسیر ساحل ولز ساخته شد. این ساحل قبلا به عنوان یک لوکیشن فیلمبرداری مورد استفاده قرار گرفته بود. به گفته «آنا هاتون» یک رهگذر 72 ساله، این ردپاهای غول پیکر نظر هر رهگذری را به سوی خود جلب می‌کنند.

مجموعه سریال تاریخ طبیعی در پنج قسمت مختلف در سطح بین‌المللی از اپل تی وی پخش شده و بینندگان را به 66 میلیون سال پیش می‌برد تا دنیای ما قبل تاریخ و دایناسور‌هایی را که در آن زمان در زمین پرسه می‌زدند را کشف کنند. نتایج مطالعات و تحقیقات انجام شده اخیرا شرایط زندگی دایناسور‌ها در آن دوران را کمی به همه ما شناسانده و به تدریج حقایق شگفت انگیز بیشتری در مورد آن عصر افشا می‌گردد.

بیشتر بخوانید:  ارتقا فرهنگ رانندگی : زندگی دنده عقب ندارد!

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0