بستن
تبلیغات

ایده خلاقانه ایکیا روی بیلبورد تبلیغاتی زنده

affichage-etageres-ikea-1

ایکیا Ikea همیشه تلاش کرده است برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی خود ایده‌های خلاقانه و متفاوتی داشته باشد. یکی از محصولات محبوب برند ایکیا کتابخانه‌ای است به نام کالاکس Kallax که زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خیابان‌های شهر ورشو پایتخت لهستان در حال بازسازی است و برای همین ترافیک زیادی در خیابان‌های آن شهر وجود دارد. برای همین ایکیا برای آسایش مشتریان خود راه حل جالبی پیش روی آنها قرار داده است.
بیلبورد تبلیغاتی ایکیا در لهستان
ایکیا با استفاده از چند بیلبورد تبلیغاتی که روی آنها محصول کالاکس قرار دارد به شکل یک شمارنده زمان، میزان فاصله تا رسیدن به نزدیک‌ترین فروشگاه ایکیا را نمایش می دهد.
بیلبورد تبلیغاتی ایکیا
بیلبورد تبلیغاتی ایکیا
روش کار به این شکل است که با توجه به سرویس نقشه گوگل میزان زمانی که با توجه به ترافیک در هر لحظه لازم است تا به فروشگاه ایکیا رسید را به صورت زنده توسط چند نفر و به صورت دستی در کل شبانه‌روز روی بیلبورد تغییر و نمایش می‌دهند.
بیلبورد تبلیغاتی ایکیا 3
بیلبورد تبلیغاتی ایکیا 4
ویدئوی مربوط به این بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه را مشاهده کنید:

منبع: creapills.com

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
موسسه Magna اخیرا یک فایل ارزیابی و پیش بینی صعودی در مورد درآمدهای تبلیغاتی آمریکا
در سراسر جهان، مردم همچنان به تبلیغات رسانه‌ای قدیمی همچون تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ در مجلات
بخش بزرگی از هزینه سالانه شرکت‌ها را تبلیغات در بر می‌گیرند و بر همین اساس
برچسب : ایده خلاقانهبرند ایکیابیلبورد پویابیلبورد تبلیغاتیبیلبورد خلاقانهبیلبورد زندهتبلیغات ایکیاتبلیغات محیطیتبلیغات محیطی خلاقانهطراحی بیلبورد تبلیغاتیمحصولات ایکیا
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مجله معتبر تک‌کرانچ TechCrunch به بررسی فرصت‌ها و وضعیت صنعت…