آمارهای تکان‌دهنده در مورد ایمیل مارکتینگ E-Mail Marketing + اینفوگرافیک‎

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.4K۰

با توجه به تغییرات تکنولوژی در دنیای امروز روزانه ما با بسیاری از همکاران و شرکای تجاری خود از طریق ایمیل در تماس هستیم و با ورود تلفن‌های هوشمند این نقطه تماس بیش‌ازپیش مهم‌تر و کاربردی‌تر شد است، تا آنجا که نیمی از مخاطبین مابعد از بیدار شدن از خواب ایمیل‌های خود را چک می‌کنند.

جالب است بدانید که تعداد آدرس‌های ایمیل در جهان سه برابر بیشتر از مجموع حساب‌های کاربری فیس‌بوک و توییتر هست و لازم به ذکر است که حداقل ۹۰ درصد از ایمیل‌های ارسالی شما به صندوق پستی یا اینباکس مخاطب شما خواهد رسید.

اینفوگرافیک زیر که توسط کانون تبلیغات و بازاریابی لاوان ترجمه و بومی‌سازی شده است، با تحلیل آمارهای جهانی به شما نشان می‌دهد که چرا باید ایمیل مارکتینگ را جدی‌تر از قبل به‌عنوان یک راه برقراری ارتباط با مخاطب خود در نظر بگیرید.

بازگشت سرمایه برای ایمیل مارکتینگ بیش‌از ۴۳۰۰ درصد دارد.
۹۱ درصد از مشتریان حداقل یک‌بار در روز ایمیل خود را چک می‌کنند.
۵۶ درصد از کسب‌وکارها امسال تصمیم به افزایش استفاده از ایمیل مارکتینگ گرفته‌اند.
۴۲ درصد از فعالان بازاریابی از ایمیل مارکتینگ بیشتر از ارسال ایمیل کاری استفاده می‌کنند، این رقم در سال ۲۰۱۰ حدود ۱۲ درصد بود.
۶۴ درصد از تصمیم‌گیرنده‌های اصلی ایمیل خود را از طریق موبایل چک می‌کنند.
بیش از ۷۰ درصد از مردم تحت تأثیر ایمیل‌های تبلیغاتی تصمیم به خرید تلفن همراه می‌گیرند.
۳/۱ از افراد، ایمیل را بر اساس موضوعش باز می‌کنند.

mindblowing-email-marketing-Statistics

لینک کوتاه
http://bit.ly/2WZL076

782 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

  1. vahid

    بنظرم ایمیل مارکتینگ این چیزی نیست که توی ایران در جریانه هر روز ده ها ایمل چرت و پرت میاد که خودم بشخصه هیچکدوم رو باز نمیکنم
    یهتره آمار های بومی ارائه بدیم

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند